Ordinace: Naštvaný Mára
23.10.

Mára v úzkých i běsu: Chyboval! Jak ustojí křik Eduarda, který mu dá přešlap sežrat? VIDEO

Tak to tu ještě nebylo, karty se obrací a parchant Leoš Mára je tím, kdo dělá chybu. A proč? Protože se místo pacientovi věnoval milence! Eduard mu přešlap dá hlasitě sežrat a Mára ví, že je v právu… Jak to s ním zamává?

Ordinace: Sekora na konkurzu o primariát setře Máru - 2
aktualizováno 12.08.

Exkluzivní ukázka z Ordinace: Nováček Sekora hned dvakrát knokautuje Leoše Máru!

Zná ho jen pár vteřin a už mu podkopává zem pod nohama, Leoš Mára se obouvá do svého protivníka, seč může. Bojuje o svůj vytoužený primariát, avšak je knokautován. Sice jen slovně, zato rázně a totálně. Vztekem i žárlivostí se mu protáčejí panenky, zatímco jeho soupeři a nově příchozímu doktoru Janu Hájkovi se mírně zvedají koutky. Sledujte v předpremiéře „zápas“ z nového dílu Ordinace.

Ordinace: Robert Jašków jako MUDr. Leoš Mára
aktualizováno 03.08.

Boj o post primáře v nových dílech Ordinace: Kdo bude Márovi šlapat na paty? Černý kůň má jméno

Přijal výzvu v show Tvoje tvář má známý hlas, kde bude zpívat i tančit. Do toho se bude v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 jako Leoš Mára připravovat na roli táty. Žena, kterou jen sprostě využívá, čeká jeho dítě. Zda ho nová životní role obměkčí se teprve uvidí. Roli v charakterním boji sehraje i post primáře, pro Máru vytoužený. Má ho na dosah ruky, ve hře je ale jistý „černý kůň“… Fanoušci herce Roberta Jaškówa se mají na co těšit!

Ordinace: Ze zákulisí natáčení Jašków, Stránský, Dosoudil
aktualizováno 19.07.

Když se natáčení (ne)daří: Představitel Leoše Máry perlí na sále. Neví, kdo je! VIDEO

„Já na rozdíl od vás jsem specialista na hrudní chirurgii, takže vím, co dělám.“ A nevěděl! Tato věta se při natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 stala zakletou pro herce Roberta Jaškówa coby doktora Máru, který netušil, na co je to vlastně specialista. Je jasné, co se pak dělo. Ano, smích.

Ordinace - rozhovor s Robertem
29.04.

Přiznání Roberta Jaškówa: Které scény se mu v Ordinaci hrají nejhůře? S jedním kolegou má velký problém!

Roberta Jaškówa znají diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jako nekompromisního a zákeřného doktora Leoše Máru. A že mu jdou role záporáků skvěle! V roli vlídného a milého prince by ho člověk hledal marně. V reálu je ale vzorným otcem tří dětí! Jak se úspěšnému herci daří skloubit herectví s péčí o rodinu?

Herec Robert Jašków
aktualizováno 10.03.

To je podívaná: Leoš Mára před 17 lety! Poznali byste ho? FOTO uvnitř

Modrooký, holohlavý, se slunečními brýlemi a koženou bundou. Tak to jsou čtyři poznávací faktory Roberta Jaškówa, a to jak v seriálu, tak ve skutečnosti. Jeho dnešní vizáž ho automaticky řadí mezi drsňáky, před necelými dvaceti lety byste ho spíš zaškatulkovali mezi slaďochy...

Ordinace: Zkažená klapka s Jaškówem
aktualizováno 10.03.

ZKAŽENÁ KLAPKA z Ordinace: Tak tohle (ne)vyšlo, zfetovaného Máru málem vyklopili!

Zničený drogou i potupou. Unavený, na pokraji sil a rezignovaný na všechny svoje boje. S takovým výrazem se měl v dnešním díle Ordinace rozloučit docent Leoš Mára s kamenickou nemocnicí. Jeho představitel Robert Jašków měl ale co dělat, aby se u dramatické scény nechechtal! Proč? Klikněte na video, to musíte vidět!

Ordinace: Leoš Mára
aktualizováno 17.02.

Z NOVÝCH DÍLŮ ORDINACE: Vrátí se Leoš Mára do nemocnice? S velkou parádou! Tohle nečekáte

V práci šňupal kokain, šikanoval kolegy, vydíral je, obtěžoval a pod vlivem drog chodil na operační sál. Má štěstí ve schopném týmu, který vše ohlídal, což si on ani neuvědomuje. Na sebestředného Leoše Máru ale včera spadla klec. Jenomže, on se vrátí!

Ordinace: Leoš Mára sexuálně napadne Mariku, znásilní ji? - 6
16.02.

Andrea Růžičková o znásilnění v Ordinaci: Všechno mě bolelo!

Prožila noční můru každé ženy! I když pouze před kamerou, z natáčení znásilnění své postavy Mariky Lukáčové, které uvidíte už v dnešním díle Ordinace v růžové zahradě 2, si herečka Andrea Růžičková odnesla nejen nepříjemnou vzpomínku…

Ordinace: Mára srazí Mariku k zemi
aktualizováno 22.12.

VIDEO: Konečná pro doktora Máru? K zemi srazil Mariku!

Tohle už Mára vážně přehnal! Podívejte se, co v dnešním díle v nemocnici provede. Horší místo si pro svůj exces snad ani vybrat nemohl – celá vyhrocená situace se totiž odehraje přímo na operačním sále!

Ordinace: Robert Jašków coby Leoš Mára
aktualizováno 03.12.

PŘIZNÁNÍ Roberta Jaškówa: O roli si říct neumím

Dnes jde z role do role, a i když dosud ztvárnil na padesát televizních a filmových postav, moc dobře ví, jaké to je čekat na telefon. I když mezi herci sklízí uznání, má jeden obrovský hadicap, neumí si říct o roli! A to se v téhle branži nenosí…

Ordinace: Štabrňák, Jašków a Stach
aktualizováno 28.11.

RANDE V ORDINACI: Nová krev. S kým byste, dámy, vyrazily na večeři? Hlasujte!

Jsou pohlední, v nejlepších letech a každý je jiný. V Ordinaci máme novou krev, která tu naši, dámy, dokáže pěkně rozproudit. Jen si to představte, přichází s květinou a úsměvem, a zve vás na rande, kdo by to měl být z těchto fešáků? Vyberte si!