Ordinace: Zhroucený Adam
aktualizováno 27.11.

Ukázka z Ordinace: Psychická troska Adam šokuje nemocnici

Ve vazbě drženého Adama přivezou do nemocnice na vyšetření mozku poté, co se pokusil oběsit. Už na první pohled bude jasné, v jak mizerném stavu kdysi nadějný a usměvavý doktor je. A jeho vypsychované chování smutnou zprávu jen potvrdí...

Ordinace: Adam Svoboda
aktualizováno 21.11.

Vrah Adam opět na scéně: A znovu se postará o pozdvižení, velmi brzy

Znovu zatčený a po pokusu o sebevraždu spasený Adam Svoboda se opět ocitne v Kamenické nemocnici, kde přítomným lékařům, sestrám a hlavně Marice zatají dech…

Ordinace: Sekora s Marikou
06.11.

Mohla zabít jeho otce, Sekora už to ví. Co udělá, až Mariku uvidí? Je to k nevíře. VIDEO

Byl opilý namol a ona ho vezla, taková slova si Sekora vyslechne dnes večer od právničky Nadi, která mu poví o změně výpovědi Adama Svobody před pokusem o sebevraždu. Marika by mohla být vražedkyní jeho otce. Jak se k tomu postaví, až se s ní setká? Jeho chování možná nepochopíte, nebo ano? A víc dnes večer v 847. díle od 20:20 na Nově.

Ordinace: Marika s otcem Adama
06.11.

Ukázka z Ordinace: To snad nemyslí vážně? Otec Adama Mariku neudá, něco za to ale chce

Otec Adama dotlačí Mariku ke schůzce, má z něho nepříjemné pocity a trochu i strach. Nutí ji totiž do věcí, které nechce, ale musí. A tentokrát tomu nebude jinak. Cena za svobodu ale něco stojí. Co po ní Ctibor chce? Podívejte se v ukázce a víc v dnešním díle.

Ordinace: Co přinese tento týden?
05.11.

ORDINACE TENTO TÝDEN: Návrat vraha, vzplanutí zakázaných citů, střet s pravdou a nové začátky

Hanák se znovu setká s vrahem své manželky Andrey! Saša zkomplikuje Mázlovi život a Marika navštíví zuboženého Adama. Co víc čeká na oblíbence z Kamenice v tomto týdnu? Zjistěte.

Ordinace: Adam po pokusu o sebevraždu
aktualizováno 02.11.

Co je s Adamem z Ordinace poté, co se rozhodl ukončit svůj život? Je to k pláči

Adam podlehl beznaději a sáhl si v cele na život. Vyjde mu jeho zoufalý čin a stane se z pokusu sebevražda? Budou se s ním muset diváci Ordinace v růžové zahradě 2 navždy rozloučit? Co je s Adamem čeká, web Ordinace odtajňuje.

Ordinace: Jan Sekora
01.11.

Exkluzivně z Ordinace: Odkaz Adama před sebevraždou, Sekora se dozví pravdu!

Zamiloval se do vražedkyně svého otce?! Adam se ve čtvrtečním díle pokusil o sebevraždu a před zoufalým činem řekl na policii pravdu, která se donese i Sekorovi. Jak ji přijme a ustojí? Podívejte se na ukázku z nového dílu, který v TV uvidíte příští týden.

Ordinace: Adam před pokusem o sebevraždu
aktualizováno 31.10.

Bolestivá čtvrteční Ordinace: Adam ukončí život v cele zoufalým činem

Život za mřížemi není život, svá muka se Adam rozhodne skončit jednou provždy. Naplánuje si sebevraždu a v cele se oběsí. Ještě předtím na chvíli zahlédne tu, která ho srazila na kolena.

Ordinace: Adam se oběsí
aktualizováno 26.10.

POKUS O SEBEVRAŽDU tento týden v Ordinaci: Adam se oběsí!

Adam Svoboda je citlivý mladý muž, pro kterého se prostředí plné zoufalství, zlosti a temnoty stalo místem, které ho pohltilo. A možná pro něj bude i osudným… Cítil, že není dost silný pro boj s ním a věděl, že se do vazby vrátit prostě nemůže. Jenomže díky Marice je v díře zpět a únik je pro něj jenom jeden, definitivní…

Ordinace: Marika na výslechu
25.10.

Adam se mstí, říká pravdu a Marika končí u výslechu! Jak to s ní vypadá?

Ve čtvrtečním díle ho podle podrazila a naprášila policii, že plánuje útěk. Znovu ho sebrali a poslali do vazby, kam se zaboha vrátit nechtěl. Adam jí úder vrátí a ona se najednou také ocitne tam, kde skutečně být nechce. Podívejte se dřív než v TV.

Ordinace: Naštvaný Adam
aktualizováno 25.10.

Ty jsi vážně mrcha, Mariko! Adam zahazuje tvář ňoumy a přistupuje k dalšímu kroku. VIDEO

„Postav se tomu čelem jako chlap!“ pronese Marika, když Adamovi vyvrací jeho plán útěku. Jako vážně? To říká ta, která se celou domu jenom schovává?! A jasně, on půjde za mříže, zatímco ty budeš volná a šťastně žít se Sekorou, pohoda... Jak se zdá, Adam už toho má také dost.

Ordinace: Libor Stach jako Adam Svoboda
24.10.

ÚTĚK VS. PRAVDA: Kterou možnost by měl Adam zvolit? Poraďte mu v anketě

Je krok od života za mřížemi, stejně jako krok od svobody. Adam z lásky k Marice raději jako zločinec plánuje útěk do ciziny, než aby pověděl pravdu a oba dva je vystavil nesnadným, avšak férovým následkům osudové chyby. Měl by začít rychle balit, nebo konečně hájit pravdu a sebe? Stalo by se to sprostým podrazem, nebo správnou věcí?