Ordinace: Stopa Suchých
14.02.

Suší mají konečně stopu! Na koho kápli? VIDEO

David Suchý, aby se nezbláznil z čekání ne nějakou zprávu od police, ohledně zmizení jeho dcery, začal pátrat na vlastní pěst. Sesbíral fotky z dětského koutku, odkud se Hanička ztratila, a ejhle! Kdo je na fotce?

Ordinace: Zničený Suchý
31.01.

Ukázka z Ordinace: Drsné ultimátum pro Suchého od zblázněné Zdeny. Co s tím?

Zdena ze ztráty dcery šílí. Suchý jí pomáhá, jak může, přesto je to málo. Nakonec mu chce vzít i to poslední, co má, aby se taky úplně nezbláznil.

Ordinace. Kovář u soudu
aktualizováno 30.01.

Čtvrtek v Ordinaci: Kovářův dosavadní život v ohrožení! Soud vynese verdikt. VIDEO

Bojoval o život mladého pacienta, ve čtvrtečním díle kvůli tomu zabojuje o svou budoucnost. Lékařská praxe Oty Kováře visí doslova na vlásku, rozhodnout o ní musí soud... A bohužel také výpověď grázla Máry....

Ordinace: Těžká chvíle Suchých
aktualizováno 17.01.

Ukázka z Ordinace: Těžká chvíle Suchých při vykopávání hrobu. Kdo je uvnitř?

Zdena s Davidem přijíždějí k chatě, kterou si pronajal Martynčák nedaleko Kamenice, kapitán Rada je chce raději poslat domů, v tu chvíli se ale z úst dalšího policisty ozve, že něco našli. Zdena rázem vyběhne k místu, kde je malý hrob a hroutí se v Davidově náruči…

Ordinace: Andrej Martynčák zpět v Kamenici
aktualizováno 10.01.

Ukázka z Ordinace: Propuštěný Martynčák vyděsí Zdenu. Co jí po tom všem přišel říct?

Fyzicky i psychicky ji týral, za což šel naštěstí pykat do vězení. Teď však Zdena Suchá znovu pocítí strach, protože její expřítel Andrej Martynčák ji vyděsí návratem. Propustili ho a on jí přišel něco říct! Budou to další výhrůžky, nebo naopak omluva? Ukázka ze čtvrtečního dílu odpoví.

Ordinace: Dana Morávková
aktualizováno 08.01.

Dana Morávková o noční můře všech rodičů: Zdenu z Ordinace čeká velké drama

Po týrání expřítelem Andrejem Martynčákem přichází v rodině Suchých další rána hned poté, co se postavili na nohy. Jejich pětiletá dcera Hanička se ztratí v nákupním centru a oni jako rodiče začnou prožívat noční můru. Představitelka Zdeny nejen o tom, co je čeká.

Ordinace: Vyděšená Zdena Suchá
03.01.

Exkluzivní ukázka z Ordinace: Vrací se jí do života poté, co ji málem zabil. První střet s Martynčákem však neodnese Zdena

Bývalý přítel Zdeny Suché se vrací do Kamenice, diváky i rodinu Suchých tak opět čeká střet s násilníkem, který Zdenu fyzicky i psychicky týral a málem ji připravil o život. Přišel s pomstou, nebo omluvou? Zatím přináší jen zděšení… Podívejte se v ukázce z nového dílu.

Ordinace: Pohřeb Andrey Hanákové - 21
29.05.

DOJEMNÉ FOTO: Srdceryvný pohřeb Andrey v příští Ordinaci. Co se stane s Hanákem?

Jak ustojí Petr Hanák poslední rozloučení se svou ženou? Na pohřbu dojde hned ke dvěma neveselým událostem, které životy hrdinů silně ovlivní. Co se stane? Zjistěte v předpremiéře a podívejte se na smutné fotky říkající: Sbohem, Andreo.

Ordinace: Hanákovi umírá žena
24.05.

Ukázka z Ordinace: Peklo pro Hanáka. Poslední chvíle umírající a milované ženy nezvládá

Petrovi Hanákovi umírá milovaná manželka, co víc k tomu ještě říct? Je jasné, že ho zoufalost semele, pocit bezmoci pohltí, vztek zaútočí a smutek s bolestí zahalí... Podívejte se v ukázce jednoho z nejsilnějších dílů.

Ordinace: Andrea Hanáková umírá! - 13
20.05.

První FOTO ze smrti Andrey Hanákové. Nejbolestivější chvíle se blíží

Andrea Hanáková umírá! Vymění svůj života za život Martiny Kaiserové a schytá dvě kulky. Zemře jako hrdinka a ne jako troska odkázaná na pomoc druhých kvůli dědičné nemoci. Takhle to chtěla, Hanákovu bolest to však nezmírní. Podívejte se na smutné fotky z truchlivého okamžiku, který zcela jistě opláčete…

Ordinace: Marek do půl těla! - 3
aktualizováno 08.02.

FOTO: Skvostný pohled na Benoniho do půl těla! Neodolaly ani přítomné dámy

Marek se vrátil z Ukrajiny lehce zraněný, krvácející rána na břiše potřebuje zašít, a když jde jeho tričko dolů, tak se přítomné dámy dostávají do rozpaků při pohledu na jeho vypracované tělo! Je to kus chlapa!

Ordinace: Morávková v muzikálu na ledě Popelka
21.01.

PARÁDA! Dana Morávková znovu na ledě! Podívejte se na její jízdu i duet s Harapesem ve VIDEU

Seriálová Zdena Suchá opět překvapuje. Jako bývalá krasobruslařka se znovu postavila na led se světovými špičkami, pokořila svou noční můru a zazpívala duet s Vlastimilem Harapesem! Vystupuje totiž v muzikálu na ledě, podívejte se.