Ordinace: natáčení Vánoc u Švarců
aktualizováno včera 17:31

Dokonalé linecké už v září: Takhle slaví nejkrásnější svátky v roce v Ordinaci. VIDEO

S příchodem podzimu se lidé stále více nemohou dočkat Vánoc a děti mrzí, že jsou tyto svátky jen jednou ročně. To však neplatí pro herce z Ordinace v růžové zahradě 2, kteří si vánoční atmosféru užívají hned několikrát. A začíná u nich už v září. Zatímco jejich fanoušci se ještě v neobvykle teplém babím létě slunili, seriálová rodinka Švarců se ládovala cukrovím a poštěla lodičky. Podívejte se do zákulisí.

Ordinace: Vánoce u Hrzánů
14.12.

Štědrý den už v Ordinaci klepe na dveře: Kdo se s kým sejde u stromečku? A návrat v novém roce

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 příští týden odvysílá své poslední díly v tomto roce, tak si je nenechte ujít! Jisté příběhy naberou svých konců a nastane čas Vánoc. Spojí magické svátky Denisu s Hanákem? S kým svátky stráví Adam a s kým skončí Vojta? A hlavně, kdy se Ordinace vrátí na obrazovky v novém roce? Zjistěte vše!

Televizní program na Vánoce
aktualizováno 13.12.

KOMPLETNÍ VÁNOČNÍ PROGRAM: Co vás během svátků čeká na Nově? Oblíbené pohádky i zahraniční komedie!

Televize Nova připravila na vánoční svátky celou řadu oblíbených českých i zahraničních pohádek, včetně animovaných příběhů a nestárnoucích komedií. Štědrý den v hlavním vysílacím čase bude patřit české pohádce Tři bratři. Během svátečního dne se můžete těšit také na oblíbené pohádky Byl jednou jeden král nebo Z pekla štěstí, chybět nebude ani romantická komedie Pretty Woman!

Ordinace: Rozvod Boba a zásuby s Babákovou
09.12.

GALERIE: Jak bude Martin Zounar alias Bobo Švarc trávit Vánoce?

Oblíbeného herce Martina Zounara znáte jako vypočítavého doktora Bobana, co touží po bohatství. Ve skutečnosti je ale úplně jiný. Podívejte se na videu, jak bude Martin trávit Vánoce.