Ordinace: Mikuláš u Švarců
05.12.

Hezkého Mikuláše! V Ordinaci letos nadělují ztřeštění Švarcovi. A co bude v pytli? VIDEO

To je skvadra! Mikuláš mluví v ženském rodě, táta čert se schovává za černou punčochu a máma anděl zapomněla odhodit čepeček bufetářky. Jen strejda to docela zachraňuje. U této vskutku vytříbené mikulášské sestavy je důležitá hlavně ta snaha, kterou nakonec ocení i Hugo. Překvapení ho ale nemine. Vezměte si nadílku ze čtvrtečního dílu.

Ordinace: Heluš
aktualizováno 03.12.

Znáte ztřeštěnou Heluš z Ordinace fakt dobře? Proklepne si vás ona sama! VIDEO KVÍZ

Devět otázek ve video kvízu prověří, jak znáte postavu bláznivé Heluš Švarcové z Ordinace v růžové zahradě 2. Vyzkouší si vás ona sama, hraje se o čas a na tužku zapomeňte. Hlavním cílem jsou správně odpovědi a pobavení, proto jsou odpovědi okořeněny o fórky i vzpomínky. Pohodlně se usaďte, jdeme na to.

Ordinace: Natáčení Vánoc
11.11.

Natáčení Vánoc u Švarců: Vyžunknuté pití provází smích, stejně jako trabl s pouštěním lodiček. VIDEO

Nejkrásnější svátky v roce se pomalu blíží, však v ateliérech Ordinace v růžové zahradě 2 purpura už nějakou dobu voní, stromky stojí a herci i štáb mají boule za ušima od mlsání perníčků i cukroví. Natáčí se s předstihem a vánoční čas tak probíhá se svítícím sluncem a padajícím listím. S o to větší pílí všichni pracují a nesmí opomenout žádné sváteční detaily. A tady vzniká prostor k úsměvným momentům, podívejte se.

Ordinace: Najdete všechny rozdíly na fotce žárlivé scény Heluš s Bobem? - 3
09.11.

Jsou fikané a na místech, kde je nečekáte. Najdete na momentce z bitky Heluš a Boba všechny ROZDÍLY?

Aby z vás byli ti nejbdělejší diváci, mohli jste lámat rekordy ve všech testech a kvízech na webu Ordinace a užívali si sledování se všemi zajímavými detaily, je potřeba trénovat v tradičních testech pozornosti :-). Na řadu jdou opět rozdíly, tak kolik jich vidíte na první dobrou?

Ordinace: Natáčení žárlivé scény Heluš a Boba
aktualizováno 03.10.

Zajímavosti z natáčení: Randová vázou sejmula tu nejdražší věc a hlava Zounara vskutku utrpěla

Heluš v ateliéru malířky Valérie zjišťuje, že vnadná umělkyně strávila noc s jejím manželem Bobem. Rozzuří se a začne po ní házet vše, co jí přijde pod ruku. Akt žárlivosti doplní o průtok nadávek a ve finále rozbije obraz o Bobovu hlavu. Při natáčení byl Martin Zounar vskutku omlácen a Randová vázou sejmula to jediné, co neměla.

Ordinace: Eduard a Tereza
aktualizováno 10.09.

Z ÚTERNÍ ORDINACE: Tereza šokuje otce. Co od něj chce? VIDEO

Tahá ji ze dna, kryje její chyby, pomáhá jí na sále, je vydírán jejím ničemným přítelem, mlčí o jejím zabití pacientky a teď tohle... Možná na to má nárok, ale určitě ne způsob, jakým si o to žádá. Tereza opět nemile překvapí svého otce. Co na něj vybalí?

Ordinace: Co přinese tento týden?
10.09.

ORDINACE TENTO TÝDEN: Nová posila na záchrance, vážná nemoc, odtajněné tajemství a trable s policií

V nemocnici vykradli sklad léků a podezřelý je Jonáš Hrzán! Denisa hned první den v práci selže a Běla v hádce řekne Tereze, že ví o smrti pacientky Pokorné. Co víc přinesou nové díly v tomto týdnu? Zjistěte.

Ordiance: Svatba Heluš a Boba - 2
26.06.

FOTO: Svatba Heluš a Boba z Ordinace

První svatba Helgy Otradovské a Boba Švarce.

Ordinace: Heluš je zle
06.03.

VIDEO: Heluš umírá a Bobovi hoří vlasy! U Švarců je zle

V životě Švarců se neustále něco děje, jeden průšvih střídá další a tak pořád dokola. Věčně a groteskně něco řeší, nikdy se nenudí, neustále překvapují a v tom všem je jejich kouzlo. Nenechávají nudit ani diváky. Tentokrát hazardovali se svým zdravím, což k smíchu není, ale oni dva pobaví i ze smrtelné postele…

Ordinace: Plán Heluš a Boba se vymkne kontrole
aktualizováno 01.03.

Ukázka z Ordinace: Ječí a panikaří uvězněni v kurníku, Heluš s Bobem selhali

Bláznivá dvojice manželů se po hlavě vrhne do zákeřného plánu plného nebezpečí, což jí dojde až ve chvíli, kdy se situace kompletně vymkne kontrole. Jak se říká: Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá...

Ordinace: Co přinesou první březnové díly?
aktualizováno 28.02.

BŘEZEN V ORDINACI: Zdrcující pravdy, zajiskření, kolaps i nečekané gesto

Otec Alenina dítěte bude znám. Do života Mázla vstoupí další žena! Bibi s Markem si ujasní své city, Vojta učiní jisté rozhodnutí a Andreu čekají hořké dny. Co víc přinesou nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 začátkem března? Čtěte!

Ordinace: Heluš s Bobem a Hugem
08.02.

Chutná to jako štěrk a neodstředí to ani míchačka na beton. Co je to? Heluš vaří! VTIPNÉ VIDEO

Bobo dostane další ze svých šílených nápadů, jak se v Mraveništi hezky zapsat a neztratit pověst, která by mohla být velmi rychle ohrožena. A tak uvrtá Heluš do zdravého vaření a napovídá v komunitním centru, že je veganský i vegetariánský mistr. To, co pak Heluš v kuchyni předvede, to je opravdu mistrovské dílo! Pobavte se!