Ordinace: Vyděšená Květa
06.12.

Ukázka z Ordinace: Ze syna je drogový dealer. Květa čelí otřesné zprávě

Květa dostane ťafku v práci, kdy za ní přijde policie s tím, že podezření z kšeftování s léky pro drogové dealery padá i na ni. Je z toho nešťastná a doma pláče, jak s ní teprve zamává zjištění, že v tom jede její milovaný synáček… Podívejte se.

Ordinace: Janák, Květa a Jonáš
15.11.

Ukázka z Ordinace: Policie si jde pro Jonáše! Nejsi drogový dealer, že ne? Děsí se Květa…

Ano, dealuju, mami. Tak takovou odpověď pochopitelně Květa od svého syna neuslyší, to by zřejmě dostala infarkt. Od Jonáše si společně s policistou Janákem ale leccos vyslechne, co si přichystal? A zbaští mu to?

Ordinace: Květa, Denisa a Vilík
aktualizováno 07.06.

Ukázka z Ordinace: Květa skoro vynese Denisu v zubech. Za její nabídku

Co by čert nechtěl, po dalších špatných zprávách a nervech nadranc, se ve dveřích objevuje člověk, kvůli kterému se všechny současné trable odehrávají. Denisa si svůj příchod za Květou s jistou nabídkou pěkně naplánovala... Má štěstí, že mezi ní a zuřivou dámou stojí stůl.

Ordinace: 805. díl, Jonáš s Denisou
aktualizováno 30.05.

ROZKOL: Jonáš vyměnil rodinu za přítelkyni a milenku otce Denisu. Na čí straně jste vy?

Jonáš Hrzán se zamiloval, bohužel do milenky svého zesnulého otce. Jeho matka Květa to pochopitelně nemůže snést, proto od ní dostal ultimátum a vybral si přítelkyni. Chápete ho? Nebo se stavíte na stranu Květy? Hlasujte.

Ordinace: Jonáš urazí matku
29.05.

Tajemství prasklo: A jako facka přiletí Jonášova nechutná urážka! Tu už Květa nerozdýchá. VIDEO

„Denisa je d**ka!“ vyjde z úst Květy, když po synovi žádá, aby se s ní rozešel. Ta ženská jí ničí život: spala s jejím manželem za jejími zády, udělala si s ním dvě děti, dostala jí do dluhu a teď jí ještě krade syna. Jenomže s tím u Jonáše nepochodí, ten Denisu brání a matku tak akorát nehorázně urazí. Následuje jediné…

Ordinace: Zoufalá Květa Hrzánová
17.05.

Ukázka z Ordinace: To mě zabije! Vilíku, tak řekni něco! Uslyšela Květa pravdu o synovi a milence?

Květa Hrzánová se ve svém životě bojí jedné věci, aby si její syn nezačal něco s milenkou jejího manžela Denisou. Pravda je taková, že v tom lítá až po uši a už začal. „To by mi neudělal,“ zní z jejích úst. Poté, co je spolu uvidí tokat na ulici, má obavy z nejhoršího. Dozví se pravdu? Určitě by ji to zničilo...

Ordinace: Co přinese 818. díl?
16.05.

Květa svědkem noční můry. Při čem nachytala Denisu s Jonášem? VIDEO

Denisa a Jonáš se udobří a utvoří pár! Chudák Květa se stane svědkem jejich rodinného štěstíčka... Prchala zmlátí do krve, v hlavě se mu tak zrodí hnusný plán, jak se spasit. Co víc přinesl 818. díl?

Ordinace: Vystrašená Květa
17.04.

Další ťafky pro Květu. Zprvu střet s Denisou, pak rána od doktora

Denisa by se s Květou nejraději přátelila a popřeje jí hodně štěstí, když spolu čekají na výsledky testů ohledně dědičné poruše dětí. Mladé dámě ale nějak nedochází, že Květa má kvůli ní starostí nad hlavu a stále narůstají, čímž jí dál tahají ke dnu. Probodne ji smrtícím pohledem a něco jí řekne. A pak obdrží výsledky. Bude to těžký den...

Ordinace: Jonáš Hrzán
29.03.

Ukázka z Ordinace: Jonáš ublíží mámě! Kvůli němu si projde doslova očistcem

Jonáš dostane svou zbrklostí a nepřemýšlením mámu Květu do bláznivé situace, kterou ona v ten moment obdivuhodně ustojí setsakramentsky s hlavou vztyčenou, avšak šrámu na duši se nevyhne. A hojit se bude asi dlouho… Do čeho ji uvrtá? Podívejte se v kázce.

Ordinace: Babeta, Tien, Lada a Radka
20.02.

Ukázka z Ordinace: Květa vyrazí sestrám v práci dech! Čím?

Hned dvě tajemství Květy se dnes večer odhalí! První se bude týkat dluhu jejího muže, o čemž se dozví syn Jonáš. A to druhé? Na to se podívejte v ukázce!

Ordinace: Šokovaný Jonáš
aktualizováno 15.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA: Jonáš se dozví celou drsnou pravdu o otci! Co udělá?

Pohádka o dokonalém tátovi příští týden pro Jonáše Hrzána skončí. Dozví se krutou pravdu o tom, že jeho vysněný táta měl druhou tvář. Pořídil si s milenkou dvě děti a tím zadlužil mámu! Kam jeho zoufalství i vztek povede?

Ordinace: Kohoutová coby Denisa a Peroutka coby Jonáš
aktualizováno 02.02.

Milan Peroutka PROZRAZUJE další zvrat v rodině Hrzánových z Ordinace! VIDEO

Milana Peroutku znají diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jako medika Jonáše Hrzána, syna sestřičky Květy a bráchu Františky. Jeho chování je občas zkráceně řečeno na facku, je totiž povýšené a arogantní hlavně vůči příteli mámy. Vše se ale velmi brzy změní, Jonáš se dozví pravdu o otci, pozná jeho milenku a taky... Peroutka odhaluje!