Ordinace: Dana Morávková
aktualizováno 08.01.

Dana Morávková o noční můře všech rodičů: Zdenu z Ordinace čeká velké drama

Po týrání expřítelem Andrejem Martynčákem přichází v rodině Suchých další rána hned poté, co se postavili na nohy. Jejich pětiletá dcera Hanička se ztratí v nákupním centru a oni jako rodiče začnou prožívat noční můru. Představitelka Zdeny nejen o tom, co je čeká.

Ordinace: Marek s Bibi
aktualizováno 07.01.

MIMINKO Bibi s Markem: Je na něj už ten správný čas? Hlasujte

Bibi bude v nových dílech pociťovat nevolnosti, a jelikož několikrát na antikoncepci zapomněla, způsobí to vlnu podezření o jejím těhotenství. Začne se těšit, jak se ukáže, Marek se na roli táty ještě necítí. Obavy ale bývají na místě a vše se s příchodem miminka může změnit k lepšímu. Nebo je ještě opravdu brzy? Co si o tom myslíte vy: Přáli byste jim už dítě, nebo nejdřív svatbu?

Ordinace: Bibi
28.12.

Exkluzivně z lednových dílů Ordinace: Budou mít Bibi s Markem miminko? UKÁZKA

Mohou se diváci Ordinace v růžové zahradě 2 těšit v nových dílech na to, že oblíbená dvojice Bibi s Markem založí rodinu? Je Bibi snad už těhotná? Co se rýsuje, na to odpoví tato ukázka zcela v předpremiéře.

Syn Ondřeje Rychlého Tobiáš
aktualizováno 27.11.

Krásné zprávy v Ordinaci: Narodilo se nové štěstí. Jmenuje se Tobiáš a jeho táta slaví s dědou

Ordinací se šíří krásná zpráva, na svět přišel 21. listopadu Tobiášek a v těchto dnech se radostnou zprávou na sociálních sítích chlubí jeho rodiče i prarodiče, které moc dobře znáte. Gratulujeme a přejeme pevné zdraví a nekončící úsměvy.

Ordinace: Leoš Mára v slzách
aktualizováno 13.11.

Parchant Leoš Mára v slzách! A dokonce vysloví něco, co by od něj zaboha nikdo nečekal. VIDEO

Žádná hra, ani manipulace, ani předvádění se. Jde o nefalšované a upřímné slzy, však vidět je v očích grázla Leoše Máry je jevem nevídaným. Je tomu ale tak, jeho lidská část promlouvá v bolestivé situaci... Jaká zpráva ho sráží na kolena?

Ordinace: Zoufalý Mára
30.10.

Ukázka z Ordinace: Mára se hroutí…

Je to k nevíře, avšak grázl Leoš Mára má evidentně také nějaké city. Stav Terezy a svého ohroženého dítě nezvládá. Neboje to jenom pěkný cirkus... Podívejte se v ukázce, co je na něj moc.

Ordinace: Kdo je to?
27.07.

FOTO Z DĚTSTVÍ: Čtyři děti, jedna hvězda Ordinace. Poznáte ve špuntovi známou tvář?

Dva klučinové mají společného víc, nežli jednu fotku. Jsou to bratři! Z jednoho z nich vyrostl novinář, z druhého herec, který je dnes už čtyřnásobným otcem. V Ordinaci v růžové zahradě 2 nasazuje bílý plášť a zamával osudem Čestmíra Mázla...

Lucie Černíková s dcerou Sofií - 7
25.07.

POZNÁTE JI: Její mámu jste pravidelně vídali v baru U Čerta. Jak se mají dnes? FOTO

O koho jde? Jmenuje se Sofie a jsou jí čtyři roky. Její máma je herečka Lucie Černíková, kterou diváci Ordinace v růžové zahradě znají jako Dorku, barmanku U Čerta. Jak vypadá dnes? Stále skvěle! Podívejte se na ni i celou její rodinu.

Herečka Hana Kusnjerová coby Lada z Ordinace
aktualizováno 23.07.

Gratulujeme: Hana Kusnjerová alias sestřička Lada z Ordinace je MAMINKOU!

To je ale krásná zpráva! Sympatická herečka Hanka Kusnjerová, kterou znáte z Ordinace jako ztřeštěnou sestřičku Ladu Hrůzovou, se stala maminkou! A svému prvnímu děťátku dala opravdu krásné jméno…

Ordinace: Kdo vyrostl ze roztomilého zrzavého písklete?
aktualizováno 20.07.

FOTO Z DĚTSTVÍ: Kdo vyrostl z roztomilého zrzavého písklete?

Krásný úsměv jí v životě zůstal, i když v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jím moc neoplývá, role jí totiž předepisuje výraz převážně opačný, životními problémy zatížený. O to větší hereckou výzvou její postava je. Odešla a vrátila se... Už víte?

Sandra Nováková se synem Mikulášem a partnerem Vojtěchem Moravcem - 1
20.06.

PO ČASE: Gábina z Ordinace se svou rodinkou. Po kom jen má syn Sandry blonďaté vlasy? FOTO

Sympatickou Sandru Novákovou si diváci Ordinace v růžové zahradě 2 pamatují jako sestřičku Gábinu a první velkou lásku Petra Hanáka. Ve skutečném životě je jejím životním partnerem Vojtěch Moravec, se kterým vychovává syna Mikuláše. Podívejte se, jak se dnes má krásná rodinka!

Herec Miroslav Etzler
19.06.

GRATULUJEME: Miroslav Etzler se stal počtvrté otcem! Syn dostal krásné hebrejské jméno

Syn v seriálu i ve skutečnosti! Zatímco v Ordinaci se Miroslavu Etzlerovi coby Karlu Rytířovi narodil syn Benjamin, kterého má s bývalou partnerkou Alenou, v reálném životě je hercova situace mnohem méně komplikovaná. Dítě mu porodila jeho dlouholetá přítelkyně Helena Bartalošová.