Ordinace: Vysmátý Štěpán Benoni
28.11.

Zákulisní převtělení v Ordinaci: Bibi Markem a on Bobem! VIDEO

Proč by se Marika Šoposká chtěla stát na chvíli svým seriálovým přítelem Štěpánem Benonim? Důvod vás rozesměje stejně jako reakce Benoniho, kdyby se měl stát na chvíli ženou.

Ordinace: Šoposká, Benoni, Stavná a Lupták
aktualizováno 24.11.

Bibi, Marek, Inna a Vojta: Jak ve skutečnosti herci čelí střetům se svými expartnery? Někdo nepřekvapí! VIDEO

Bibi opustila Vojtu, Marek Innu. Bibi je teď s Markem, Inna s Vojtou. Spletitý milostný čtyřúhelník diváci Ordinace dobře znají. Čtveřice složená ze dvou párů a čtyř expartnerů se několikrát postarala o rozruch. Není se čemu divit, intenzivní střet s bývalými partnery v tomto případě ideální není. A jak by to ustáli ve skutečnosti jejich představitelé? Přiznali se.

Ordinace: Natáčení topení seriálového Loukoty
22.10.

Natáčení POD VODOU: Blonďák z Kameňáku vytřel Benonimu zrak a potápěči měli v rukou jmění

Záchranář zachraňuje i toho, kdo se ho pokusil zabít. A tak Marek skáče do vody a pomáhá ven topícímu se Loukotovi. Při natáčení nedávné scény z Ordinace měl v reálu s vodou větší problém právě představitel Marka. Vzpomíná na to ale s úsměvem. Podívejte se na místo dění.

Ordinace: Šoposká a Benoni v zákulisí
19.10.

Zákulisní poškádlení Marka s Bibi: Šoposká skončila na kapotě auta. VIDEO

Marek s Bibi se usmiřují a končí spolu v objetí. Takto končí scéna zamilované dvojky, načež za kamerou se ještě pokračuje malým kolegiálním fórkem. Mrkněte se.

Ordinace: Sexy foto Štěpána Benoniho - 14
aktualizováno 18.10.

SEXY GALERIE Štěpána Benoniho: Zachraňuje tonoucího a ukazuje dokonalé tělo

Benoni jako Marek z Ordinace odhazuje oblečení a skáče do vody, aby zachránil lidský život. Mezitím poskytne lichotivý pohled na vycvičené tělo. Má co ukázat!

Ordinace: Sexy foto Štěpána Benoniho - 1
18.10.

Sexy galerie Štěpána Benoniho

Sexy galerie Štěpána Benoniho z Ordinace v růžové zahradě 2.

Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář
aktualizováno 16.09.

TO TU NEBYLO: Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář! Přijde i Prokop Hrubý? Exkluzivní VIDEO ze zákulisí

Dva projekty, dva týmy, dva štáby a jeden cíl. Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se na chvíli přenese do právě probíhající show Tvoje tvář má známý hlas. Týkat se to bude Marka, Bibi, Inny i Vojty. Přítomen bude i Ondřej Sokol, moderátor Tváře, který je divákům Ordinace však znám jako doktor Prokop Hrubý, tak jak to bude? A jak dopadne netradiční propojení dvou projektů a postav? Podívejte se na natáčení už nyní.

Ordinace: Marek Doležal
12.06.

Poslední díl Ordinace před létem! Končí Marek nadobro? Odpověď

Záchranář Marek Doležal podal okamžitou výpověď. Došlo mu, že je na čase přestat ničit život sobě, Bibi, Vojtovi i Inně. Vyznal Bibi lásku s tím, že pokud mu ji skutečně nemůže opětovat, tak navždy zmizí. A ona ho nechala jít! Co s ním bude, opravdu odjede? Rozloučí se tak Ordinace s pohledným doktorem?

Ordinace: Milostný trojúhelník Bibi, Marek, Vojta
aktualizováno 12.06.

MAREK, BIBI, VOJTA: Čím brzy skončí milostný spletenec této trojice? Jedna z možností se stane

Marek miluje Bibi. Vojta také miluje Bibi. Bibi miluje Marka víc, ale v manželství je s Vojtou. Několik měsíců se poznávali, zažívali spolu strastné i krásné chvíle a postupně zabředávali do citů vášnivých i romantických. Než se v nich však vyznali a ujasnili si je, lítá tahle trojice v bolestivém, milostném trojúhelníků, který je všechny ničí. Jak z něho ven? Rozuzlení se blíží! Co myslíte, jaké bude?

Ordinace: Bibi s Markem a Bibi s Vojtou, který je ten osudový?
aktualizováno 06.06.

Osudový muž: Vojta, nebo Marek. Který patří k Bibi podle vás? Dejte mu hlas, třeba to klapne

I když je provdaná za Vojtěcha Kratochvíla, její srdce patří Markovi Doležalovi. Bibi se na své cestě za láskou ztratila. Od jednoho myšlenkami i srdcem běhá k druhému, a city se v ní jen zmítají. Oni ji milují oba dva. Osudový může být však jenom jeden, který je to podle vás?

Ordinace: Zákulisí natáčení hromadné nehody, Benoni a fiktivní zranění
aktualizováno 07.05.

VIDEO: Když je Štěpán Benoni šťastný z monstrózního zásahu! A hlasujte o TOP zranění

Hromadná nehoda autobusu se zapíše do historie Ordinace v růžové zahradě 2 mezi nejakčnější a největší natáčení. Na place se v jednu chvíli pohybovalo až přes 70 lidí, z toho 36 odborníků! Velkou akci si užíval i představitel záchranáře Marka sympaťák Benoni, ale o tom všem už v zákulisním videu. Podívejte se a hlasujte o NEJ zranění!

Ordinace - Kiro
02.05.

EXKLUZIVNĚ ZE ZÁKULISÍ: Jak se natáčí Ordinace? Pronikli jsme do skrytých míst, kde kamera nikdy nebyla!

Štáb Ordinace v růžové zahradě 2 vyrazil natáčet mimo ateliéry, protože kameničtí doktoři zasahovali u nehody autobusu. Jak to vypadá v zákulisí? Podívejte se, jak náročné natáčení probíhalo!