Ordinace: Překvapený Vojta
aktualizováno 08.01.

Ukázka z dnešní Ordinace: Vojta se dozví o těhotenství Bibi! Jak to s ním zamává?

Bibi má ranní nevolnosti, kteréch se nemůže zbavit. Dokonce kvůli nim zůstane i doma a nemocnicí, se hlavně díky Babetě a Radce, začne bleskově šířit zpráva o tom, že je těhotná. Co jiného by za tím stálo, že? A tato zpráva doputuje i k Vojtovi, podívejte se, jak se k tomu postaví.

Ordinace: Marek s Bibi
aktualizováno 07.01.

MIMINKO Bibi s Markem: Je na něj už ten správný čas? Hlasujte

Bibi bude v nových dílech pociťovat nevolnosti, a jelikož několikrát na antikoncepci zapomněla, způsobí to vlnu podezření o jejím těhotenství. Začne se těšit, jak se ukáže, Marek se na roli táty ještě necítí. Obavy ale bývají na místě a vše se s příchodem miminka může změnit k lepšímu. Nebo je ještě opravdu brzy? Co si o tom myslíte vy: Přáli byste jim už dítě, nebo nejdřív svatbu?

Ordinace: Marek s Innou
11.12.

Poslední rozhovor Marka s Innou. Jakými slovy se s ním rozloučí? VIDEO

Inna cítí, že musí z Kamenice nadobro pryč. Potřebuje si zahojit všechny rány a hlavně se očistit od marných citů k Markovi. A právě za ním v ukázce přijde, aby ho naposledy viděla a dala mu sbohem...

Ordinace: Bibi zastavuje autobus, ve kterém sedí Marek
14.06.

Ukázka z Ordinace: Bibi se vrhá před autobus, se kterým Marek odjíždí!

Na nádraží se před nástupem do autobusu, který míří daleko od Kamenice, naposledy ohlédne, jakoby někoho vyhlížel. A je to tak, ve skrytu duše marně čeká, že se tam objeví jeho milovaná, ale marně. Nebo ne?

Ordinace: Marek s Bibi
14.06.

Poraďte jí: Měla by Bibi nechat Marka z Kamenice odjet? Hlasujte

Marek se balí a odjíždí z Kamenice, chce odchodem rozseknout milostný trojúhelník. Je čas ukončit trápení a jít dál. A tohle je řešení. Jenomže vzájemné city s Bibi jsou moc silné, není škoda je nechat odejít?

Ordinace: Marek Doležal
12.06.

Poslední díl Ordinace před létem! Končí Marek nadobro? Odpověď

Záchranář Marek Doležal podal okamžitou výpověď. Došlo mu, že je na čase přestat ničit život sobě, Bibi, Vojtovi i Inně. Vyznal Bibi lásku s tím, že pokud mu ji skutečně nemůže opětovat, tak navždy zmizí. A ona ho nechala jít! Co s ním bude, opravdu odjede? Rozloučí se tak Ordinace s pohledným doktorem?

Oridnace: Marek s Vojtou se strachují o Bibi v šachtě
12.06.

Ukázka z Ordinace: Bibi mizí na dně úzké šachty. Nahoře nervně krouží Marek s Vojtou a vtipně panikaří

„Bibi?!“ To je nejčastější slovo této dramatické záchranné akce. Mladá doktorka šla na pomoc dítěti dolů do dlouhé a úzké šachty a slehla se po ní zem. Kolem místa činu jako supové krouží Marek s Vojtou, mají o svou lásku strach. Podívejte se, co vyvádějí.

Ordinace: Milostný trojúhelník Bibi, Marek, Vojta
aktualizováno 12.06.

MAREK, BIBI, VOJTA: Čím brzy skončí milostný spletenec této trojice? Jedna z možností se stane

Marek miluje Bibi. Vojta také miluje Bibi. Bibi miluje Marka víc, ale v manželství je s Vojtou. Několik měsíců se poznávali, zažívali spolu strastné i krásné chvíle a postupně zabředávali do citů vášnivých i romantických. Než se v nich však vyznali a ujasnili si je, lítá tahle trojice v bolestivém, milostném trojúhelníků, který je všechny ničí. Jak z něho ven? Rozuzlení se blíží! Co myslíte, jaké bude?

Ordinace: Co přinesou díly před letní pauzou? - 14
11.06.

VIDEO: Miluju tě! Vyrazí Marek Bibi dech a znovu ji šokuje zásadním krokem

Bibi riskuje život, když zachraňuje dítě z šachty. Zraní se a kolabuje! Během těchto dramatických momentů si Marek uvědomuje, jak moc mu na ní záleží. Ujasní si konečně své city a otevřeně o nich prvně promluví. Následuje rozhodnutí, které mu změní život! Podívejte se, co přinese úterní díl.

Ordinace: Bibi v nebezpečí při záchranné akci - 32
aktualizováno 08.06.

Bibi v ohrožení života tento týden! Nebezpečná záchranná akce se stane osudovou. GALERIE

Na dně šachty zraněné dítě, nebezpečné plyny, úzký prostor pro vstup a odhodlaná Bibi. Tato záchranná akce se pro ni stane nebezpečnou a osudovou! Marek s Vojtou budou šílet i jednat... Zjistěte více.

Ordinace: Bibi s Markem a Bibi s Vojtou, který je ten osudový?
aktualizováno 06.06.

Osudový muž: Vojta, nebo Marek. Který patří k Bibi podle vás? Dejte mu hlas, třeba to klapne

I když je provdaná za Vojtěcha Kratochvíla, její srdce patří Markovi Doležalovi. Bibi se na své cestě za láskou ztratila. Od jednoho myšlenkami i srdcem běhá k druhému, a city se v ní jen zmítají. Oni ji milují oba dva. Osudový může být však jenom jeden, který je to podle vás?

Ordinace: Marek s Vojtou
05.06.

Ukázka z Ordinace: Pranice Marka s Vojtou o Bibi! Na čem se (ne)domluví?

Naposledy, když řešili Bibi, servali se jako psi! Dnes si znovu bude potřeba leccos vyříkat poté, co je Marek po rozchodu s Innou zase volný. Vojta jde do toho jako první. Zůstanou u slovní pranice? A o čem? Na to se podívejte v ukázce z úterního dílu.