Ordinace: Překvapený Vojta
aktualizováno 08.01.

Ukázka z dnešní Ordinace: Vojta se dozví o těhotenství Bibi! Jak to s ním zamává?

Bibi má ranní nevolnosti, kteréch se nemůže zbavit. Dokonce kvůli nim zůstane i doma a nemocnicí, se hlavně díky Babetě a Radce, začne bleskově šířit zpráva o tom, že je těhotná. Co jiného by za tím stálo, že? A tato zpráva doputuje i k Vojtovi, podívejte se, jak se k tomu postaví.

Ordinace: Marek s Bibi
aktualizováno 07.01.

MIMINKO Bibi s Markem: Je na něj už ten správný čas? Hlasujte

Bibi bude v nových dílech pociťovat nevolnosti, a jelikož několikrát na antikoncepci zapomněla, způsobí to vlnu podezření o jejím těhotenství. Začne se těšit, jak se ukáže, Marek se na roli táty ještě necítí. Obavy ale bývají na místě a vše se s příchodem miminka může změnit k lepšímu. Nebo je ještě opravdu brzy? Co si o tom myslíte vy: Přáli byste jim už dítě, nebo nejdřív svatbu?

Ordinace: Bibi
28.12.

Exkluzivně z lednových dílů Ordinace: Budou mít Bibi s Markem miminko? UKÁZKA

Mohou se diváci Ordinace v růžové zahradě 2 těšit v nových dílech na to, že oblíbená dvojice Bibi s Markem založí rodinu? Je Bibi snad už těhotná? Co se rýsuje, na to odpoví tato ukázka zcela v předpremiéře.

Ordinace: Vysmátý Štěpán Benoni
28.11.

Zákulisní převtělení v Ordinaci: Bibi Markem a on Bobem! VIDEO

Proč by se Marika Šoposká chtěla stát na chvíli svým seriálovým přítelem Štěpánem Benonim? Důvod vás rozesměje stejně jako reakce Benoniho, kdyby se měl stát na chvíli ženou.

Ordinace: Šoposká, Benoni, Stavná a Lupták
aktualizováno 24.11.

Bibi, Marek, Inna a Vojta: Jak ve skutečnosti herci čelí střetům se svými expartnery? Někdo nepřekvapí! VIDEO

Bibi opustila Vojtu, Marek Innu. Bibi je teď s Markem, Inna s Vojtou. Spletitý milostný čtyřúhelník diváci Ordinace dobře znají. Čtveřice složená ze dvou párů a čtyř expartnerů se několikrát postarala o rozruch. Není se čemu divit, intenzivní střet s bývalými partnery v tomto případě ideální není. A jak by to ustáli ve skutečnosti jejich představitelé? Přiznali se.

Ordinace: Šoposká a Benoni v zákulisí
19.10.

Zákulisní poškádlení Marka s Bibi: Šoposká skončila na kapotě auta. VIDEO

Marek s Bibi se usmiřují a končí spolu v objetí. Takto končí scéna zamilované dvojky, načež za kamerou se ještě pokračuje malým kolegiálním fórkem. Mrkněte se.

Ordinace: Sexy foto Štěpána Benoniho - 14
aktualizováno 18.10.

SEXY GALERIE Štěpána Benoniho: Zachraňuje tonoucího a ukazuje dokonalé tělo

Benoni jako Marek z Ordinace odhazuje oblečení a skáče do vody, aby zachránil lidský život. Mezitím poskytne lichotivý pohled na vycvičené tělo. Má co ukázat!

Ordinace: Sexy foto Štěpána Benoniho - 1
18.10.

Sexy galerie Štěpána Benoniho

Sexy galerie Štěpána Benoniho z Ordinace v růžové zahradě 2.

Ordinace: Co je s Markem po výstřelu?
aktualizováno 16.10.

Odhalení z Ordinace: Co je s Markem po přestřelce, žije? Odpověď ve VIDEU!

Pátrání dostalo Marka s Innou do nebezpečí života. Loukota je načapal, jak u něj doma slídí a strhla se rvačka, která skončila přestřelkou! Loukota vypálil po Markovi a pak se na konci 841. dílu už jen ozval výkřik Inny. Zaplatil Marek za její bezpečí cenu nejvyšší a schytal za ni kulku? Padla rána do jeho těla, nebo Loukota minul? Odpoví ukázka zcela v předpremiéře!

Ordinace: Políbí Marek Innu?
16.10.

Polibek Marka s Innou na spadnutí! Podlehne jí, nebo ucukne? Hlasujte

Marek se s Innou díky kauze Loukota opět sblížil, riskuje pro ni a večer tomu nebude jinak. Po konfliktu na šéru s Bibi, doprovodí Innu do nemocnice na lékařák, kde dojde k této situaci. Sledujte ve videu a hlasujte o konci scény – dokážete správně odhadnout chování oblíbence?

Ordinace: Zaskočená Bibi
16.10.

Bibi fakt nečeká, že Marek domů přitáhne Innu. Jak zareaguje? VIDEO

Bibi připravuje večeři a těší se na Marka, který byl celý den pryč. Místo romantiky na ni čeká odhalená lež a jeho bývalka. Marek přivede Innu na šér v domnění, že Bibi s Innou dokážou vyjít i přes svou nenávist, když je to vážné. To se chlapec trochu mýlí…

Ordinace: Inně a Markovi jde o život - 4
aktualizováno 15.10.

Dramatická úterní Ordinace: Ukončí výstřelem Loukota Markův život? Pátrání se vymyká. VIDEO

Marek s Innou se dostávají k Loukotovi nebezpečně blízko, na dosah jeho výstřelu! Zaplatí Marek za bezpečí Inny cenu nejvyšší? A přeroste rozvíjející přátelský vztah Hanáka a Denisy v něco víc? Úterní díl by si fanoušci Ordinace rozhodně neměli nechat ujít.