Ordinace: Leoš Mára
29.11.

Mára předává Charlotte materiály o vině Terezy ze smrti pacientky. Její reakce překvapí. VIDEO

Bezpáteřní Leoš Mára bere smutnou příležitost za pačesy a připravuje si "píseček" pro post ředitele nemocnice, zatímco ten stávající bojuje o život! Jak ten chlap vůbec může v klidu spát? Co na to generální ředitelka? Budete překvapeni.

Ordinace: Andrea Hanáková umírá! - 1
20.05.

První FOTO ze smrti Andrey Hanákové. Nejbolestivější chvíle se blíží

Andrea Hanáková umírá! Jako hrdinka a tak, jak si přála, avšak Hanákovu bolest to nezmírní. Navždy se musí rozloučit s tou, kterou miluje...

Ordinace: Kovář na koberečku u Eduarda
15.05.

817. díl - Karle, ty jsi zešílel!

Ota Kovář tlačí na Eduarda, aby vyhodil Máru. Mára se ale snaží o to samé: chce, aby z nemocnice odešel Ota.

Proměny pro rok 2019 jsou kompletní! V hvězdném charitativním kalendáři se v samém konci proměnili Chantal Poullain a Josef Trojan - 3
15.05.

Ukázka z Ordinace: Jonáš seřve zástupkyni nemocnice! Jak draze zaplatí?

Takhle to vypadá, když pro svou lásku uděláte vše. Zamilovaný Jonáš si kvůli Denise došlápne rovnou na zástupkyni majitele nemocnice Charlotte Moreau! K čemu mezi nimi dojde? Podívejte se v ukázce.

Sofie a Gabriela Filippi
23.12.

Vánoce bez cukroví? Jsou na to dva triky! Sofie a Gabriela Filippi se podělí

Jeden osvědčen „recept“ na to nejskvělejší cukroví pod sluncem známe my všichni, jsou to babičky! Napečou různé druhy, po kterých se jen olizujete a před svými známými je můžete vydávat za své . A ten druhý? Je opravdu snadný! Podělí se o něj s vámi Gabriela Filippi s dcerou Sofií coby Klárou z Ordinace.