Ordinace: Kohoutová jako Denisa
aktualizováno 30.01.

Mrcha, nebo taky oběť? Denisa vyrazí Květě dech, čím? VIDEO

Květa vs. Denisa. Manželka čelí pravdě, o které donedávna nevěděla. Milenka čelí skutečnosti, o kterou se nezajímala. O čem bude první rozhovor dvou sokyň, kterým změnil jeden muž se dvěma tvářemi? A jak se Denisa, v podání herečky Bereniky Kohoutové, vykreslí? Ukázka odpoví i napoví!

Ordinace: Návrat Marka - 2
aktualizováno 23.01.

UŽ SE TO BLÍŽÍ: Stará láska Bibi se vrací! Kdy do Ordinace přijede Marek? A co se bude dít?

Zrovna, když dal jejich vztahu šanci, vrátila se jeho manželka Inna, o které si myslel, že nežije. Marek se s Bibi rozešel a zamilovanou ji opustil, odjel na Ukrajinu. Nebude tam však věčně a zrovna, když ona najde nové štěstí v náruči Vojty, se vrátí... Kdy a co se bude dít? Zjistěte přímo nyní.

Ordinace: Holý, Andrlová a Černodrinská, nové posily
aktualizováno 15.01.

Andrlová a Holý mění život Aleně a Bobovi. Nováčky posílí i fešák z Ulice! V ROZHOVORU také Kvitová

Jak už bylo divákům Ordinace oznámeno, do děje přichází hned několik nových posil. Ivana Andrlová jako alternativní gynekoložka bude radit těhotné Aleně, Marek Holý coby komerční život odmítající Vavřinec vpadne do rodiny Švarce. Pacientka Martina zase změní osud Andrey, a s ní přijde i její partner, vzpomínáte ještě na Vojtu z Ulice? Více ve videu!

Ordinace: Vojta s Bibi
11.01.

Z dnešní Ordinace: Znají se jen chvíli a už se málem zabili! Když Bibi potká Vojtu...

Nemilé překvapení střídá to milé a pak zase naopak, Bibi čeká s novým kolegou Vojtou Kratochvílem pěkně krušné období! Hned první den se nestačí diviti: zprvu ji vyděsí, pak zapomene spoře oděnou v lese, mezitím pozve na rande... Herec Ivan Lupták nudit nenechá ani diváky.

Ordinace: K novým dílům
09.01.

Těžká pravda, milenec, touha po pomstě, dítě i nečekaná láska. V NOVÝCH DÍLECH Ordinace to bude vřít!

Nasazují si bílé pláště i křiklavě oranžové bundy, aby zachraňovali to nejcennější – životy. V každodenním boji o spásu lidských duší se snaží nalézt kousek vlastního štěstí. Jejich osudy prožíváte společně s nimi a doufáme, že v nových dílech tomu nebude jinak.

Ordinace: Vladana v životě Aleny, Mázla a Rytíře
06.01.

Klíčová žena v životě těhotné Aleny: Co čekat v Ordinaci od gynekoložky Vladany? Nečekané!

Chodit na gynekologické vyšetření k partnerovi, nemusí vyhovovat všem, ze stejného důvodu si těhotná Alena Rytířová najde gynekoložku, která není zatížená spletitostí milostného trojúhelníku a dvou potencionálních otců. Neznamená to však, že jejich životy neovlivní, ba naopak! Alternativní Vladana vše rozvíří... Seznamte se s ní.

Ordinace: Z nových dílů
aktualizováno 08.01.

ORDINACE TENTO TÝDEN: Příjezd Andrey, návrat Máry, Hanák v boji o život a Alenina volba

Andrea Hanáková se vrací z ciziny zpět domů. Petr je nervózní, zda se jeho manželka bude chtít vrátit i do jeho náruče. A netuší, jak velké nebezpečí na něj číhá... Bibi sní o návratu Marka, místo toho se k ní do bytu nastěhuje bláznivý Vojta. A nemocnici čeká pořádný šok, vrací se do ní Leoš Mára! Zpět je i Ordinace s novými díly, co vás v nich příští týden čeká?

Ordinace: Andrea, Martiny a Mázl
aktualizováno 29.12.

Martina v nových dílech ORDINACE zasáhne ANDREE do života víc, než si vůbec dokážete představit!

Původně se v Ordinaci se Sandrou Černodrinskou počítalo pro jinou roli, Sandra ale otěhotněla, přesto anebo možná právě proto je pro ni role těhotné Martiny jako šitá na míru. I kvůli miminku, které nosí pod srdcem se stane v nových dílech opatrovnicí Andrey Hanákové a změní to kompletně osud nejen jim dvěma...

Ordinace: Denisa s Květou
27.12.

Drtivá pravda v nové Ordinaci: Milenka Kohoutová zavaří rodině Květy! Co bude a před kým ji kámoška ´Bibi´ varuje? ROZHOVOR

Růžový opar o dokonalém muži se sestřičce Květe Hrzánové v nových dílech Ordinace rozplyne jako pára nad hrncem. Nejenže po sobě její zesnulý manžel zanechal dluhy, ale také dvě děti i s milenkou! Herečka Berenika Kohoutová tak vstupuje do děje oblíbeného seriálu. Co víc od ní čekat, jak se jí hraje s nejlepší kamarádkou a kdo je na place největší zvíře? Mrkněte na rozhovor.

Ordinace: Ivan Lupták coby seriálový MUDr. Vojtěch Kratochvíl
26.12.

Nový přítel Bibi v Ordinaci: Vskutku nečekaný mílius? Fešák Ivan Lupták zaskočí ji i diváky! PRVNÍ VIDEO

V lednových dílech vstoupí do Ordinace nováček – chirurg Vojta Kratochvíl, který se zakouká do své nové spolubydlící Bibi a brzy se pro něj stane víc než jen bezvadnou kamarádkou. Je to hodný kluk, nebo mistr přetvářky? Co od něj čekat? Jeho představitel, herec a pohledný sympaťák Ivan Lupták Vojtu i sebe představí. A podělí se o postelovky, počáteční obavy i radosti a přání.

Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě - Petra Kvitova
aktualizováno 21.12.

PRVNÍ ZÁBĚRY: Petr Rychlý splnil slib, tenistka Petra Kvitová už točí v Ordinaci!

Profesionální česká tenistka a milá holka, Petra Kvitová (27), si zahraje ve svém oblíbeném seriálu, který sleduje už dlouhá léta. Svou roli si vybojovala na kurtu po sázce s hercem Petrem Rychlým. Ordinace v růžové zahradě 2 tak v novém roce přivítá svou fanynku a zároveň novou posilu. V předvánočním čase poprve stanula před kamerou, jaké ji provází pocity?

Ordinace: Co přinesou nové díly v roce 2018?
19.12.

VELKÉ ODHALENÍ: Co přinesou díly Ordinace v novém roce? Odkrýváme příběhy oblíbených hrdinů!

Když nemůžete být s tím, kterého milujete… Když nevíte, pro co se rozhodnout… Když se vám před očima vaše vlastní dítě trápí… Když se zklamete… Když šlápnete vedle… Když ten krok nejde vzít zpátky… Když už nemáte chuť jít dál… Pak řešíte to, co hrdinové seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ale každý příběh přece může mít happy end! Skoro každý…