Ordinace: Zkažená klapka, Tereza s Márou
aktualizováno 04.01.

ZKAŽENÉ KLAPKY z Ordinace: Vyhrňte si ruku! Komicky popletenými větami Tereza baví Máru i štáb

Hercům se věty předepsané scénářem občas popletou tak, že nechtěně zplodí takovou hlášku, která odbourá je i okolí. Blábolení je pak leckdy nakažlivé pro samotného autora i jeho kolegy, rychle se šíří a to je pak zábavná podívaná do zkažených klapek :-).

Ordinace: Leoš Mára
02.12.

ROBERT JAŠKÓW: Nekontrolovatelný Leoš Mára ještě přitvrdí! VIDEO

Robert Jašków, představitel doktora Leoše Máry, naznačuje, jak se bude chování ryzího seriálového záporáka v Ordinaci vyvíjet dál. Po tom všem, co v poslední době napáchal, by se dal očekávat obrat k lepšímu. Žádné sypání popela na hlavu se však konat nebude. Naopak pojede ve svých zajetých kolejích dál a ještě přitvrdí! Více v rozhovoru.

Ordinace: Leoš Mára selže při operaci
22.11.

Ukázka z Ordinace: Leoš Mára na sále totálně selže. Roztrhne pacienta!

Na chyby ostatních rád upozorňuje a ještě raději z nich profituje. Sám se prezentuje jako neomylný, i když na svém kontě několik škraloupů má. Sebestředný parchant Leoš Mára se dnes hodně podcení a dá všanc pacientův život. Sledujte v ukázce ze čtvrtečního dílu.

Ordinace: Drsné prozření pro Terezu
aktualizováno 20.11.

Tereza přistihla Máru v posteli s jinou. Jeho reakce? Na facku málo! FOTO

Životem ztrápená Tereza našla spásu v muži, do kterého se bezhlavě zamilovala. Nyní přišla o jeho dítě a záhy ho přistihne v té nejbolestivější situaci, s milenkou v hotelovém pokoji! To jsou pořádné osudové rány. A co na to on? Jednu mu rádi vlepíte sami…

Ordinace: Zničená Tereza
aktualizováno 19.11.

Další rána pro zničenou Terezu tento týden: Co dalšího ošklivého ji čeká? Odtajnění

Po dlouhém boji Tereza nakonec přišla o dítě. Je to rána osudu, se kterou se bude muset učit žít. Prožívá velmi bolestivé chvíle, se kterými jí nepomůže vůbec nikdo, jen čas. A co by čert nechtěl, v jejím životě přijde další ťafka a bude to jako rána pěstí od člověka, na kterém jí tak moc záleží…

Ordinace: Mára s Terezou
aktualizováno 18.10.

Ukázka z Ordinace: Mistr přetvářky s plnou snůškou blábolů dává Tereze kopačky

Leoš Mára se rozchází s Terezou! Jaký pádný důvod si vymyslel, aby konec vztahu přijala? Pořádnou porci vypočítavých slov schovaných za bolestivou pravdu a mírumilovnost. Na rozdíl od Terezy se u nich budete bavit. Podívejte se v ukázce ze čtvrtečního dílu.

Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář
aktualizováno 16.09.

TO TU NEBYLO: Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář! Přijde i Prokop Hrubý? Exkluzivní VIDEO ze zákulisí

Dva projekty, dva týmy, dva štáby a jeden cíl. Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se na chvíli přenese do právě probíhající show Tvoje tvář má známý hlas. Týkat se to bude Marka, Bibi, Inny i Vojty. Přítomen bude i Ondřej Sokol, moderátor Tváře, který je divákům Ordinace však znám jako doktor Prokop Hrubý, tak jak to bude? A jak dopadne netradiční propojení dvou projektů a postav? Podívejte se na natáčení už nyní.

Ordinace: Zoubková a Jašków
01.09.

ZE ZÁKULISÍ: Těhotenské bříško za pár vteřin a posilnění před natáčením. Zoubková a Jašków chvíli před akcí

Co vyvádějí herci v útrobách hostivařských ateliérů chvíli předtím, než uslyší své jméno s voláním na plac? Podívejte se na zoubek Monice Zoubkové a jejímu seriálovému partnerovi, přistihli jsme je tam, kde je povětšinou najdete při tom, co většinou dělají…. Jak se rychle z netěhule stane těhule a kam se míří po dotočení? Podívejte se v zákulisní reportáži.

Ordinace: Tereza s Márou
aktualizováno 18.08.

Jen využívání, nebo i láska? Leoš Mára promlouvá o Tereze. A bude z nastávajícího táty dobrák? Tady je pravda

Potřebuje ji pro své machinace a boji k vlastnímu blahu. Přesto se o ni bezpáteřní parchant dokáže starat s láskyplnou péčí. Leoši Máro, miluješ ve skrytu duše Terezu, která s tebou čeká dítě? Začneš? Změníš se? Otázky, které vrtají hlavou, jsou zodpovězeny. Sám Mára promlouvá o nové sezoně.

Ordinace: Tereza s dcerou Alžbětou a Leošem Márou
18.06.

Leoš Mára otcem v nové sezoně Ordinace! Změní ho to?

Jde si za svým nehledě na nikoho, takový je parchant Leoš Mára, kterého jen máloco dokáže obměkčit. Po boku má submisivní Terezu, o kterou se sice hezky stará, protože ji ale využívá. Jestli k ní chová alespoň kousek citu, se teprve ukáže. Jeho loutka v boji proti řediteli nemocnice je totiž těhotná. Jak s ním role táty zamává?

Ordinace: Operace Andrey Hanákové
aktualizováno 22.05.

TICHÁ VRAŽDA: Umírající Andrea je v rukách parchanta Leoše Máry! Zkrátí jí život?

Ten, kterého všichni nesnáší, operuje tu, již všichni milují! Leoš Mára bude u klíčové operace postřelené Andrey Hanákové. Odvede čistou práci, nebo provede šokující čin?

Ordinace: Kovář a Mára
aktualizováno 15.05.

Mára, nebo Kovář: Boj o místo! Kterého byste si v nemocnici nechali vy? Poraďte Edovi

Židle primáře chirurgie začíná být svému nynějšímu majiteli Otovi Kovářovi těsná. Tuze rád by se na ni vtěsnal i Leoš Mára a převzal velení. Oba jsou to bezpochyby špičkoví lékaři, kterých by se měla nemocnice držet. Co když je ale místo jenom pro jednoho, nehledě na to, že se nesnesou. Kterého byste si nechali vy?