Ordinace: Bibi
03.05.

VIDEO z dnešní Ordinace: Zoufalá Bibi a naštvaný Vojta. Co zjistí hned ráno po svatbě?

Je to tady, svatební noc Bibi a Vojty! Konečně se mohou poprvé pomilovat jako manželé. Jenže osud jim nepřál. Takovéhle ráno si rozhodně ani jeden z nich nepředstavoval…

Ordinace: Srandičky v zákulisí při natáčení žádosti o ruku - 6
16.03.

ZÁKULISNÍ FÓREK Marka s Vojtou: Tady něco nesedí!

Milují jednu ženu, závidí si a žárlí na sebe, Marek s Vojtou jsou však soky jen před kamerou. V zákulisí jsou Štěpán Benoni a Ivan Lupták kolegové a parťáci, kteří si ze sebe umí vystřelit. Jeden jejich fórek zachytil fotograf.

Ordinace: Bibi s Markem v posteli
13.03.

Ukázka z Ordinace: Vojta přistihne Bibi s Markem v posteli!

Vášeň, zklamání i uvědomění, to vše přináší v životě Bibi tento moment. Zprvu je v náruči Marka, podruhé v posteli s Vojtou, co se to děje? Na to odpoví tato ukázka z dnešního dílu.

Ordinace: Vojta nastoupí na Marka
06.03.

Exkluzivní ukázka z Ordinace: Vojta už má Marka plný zuby. Došlápne si na něj

Doposud hodná a klidný Vojta v novém díle předvede, že se umí taky pěkně naštvat. S Bibi a Markem mu dochází trpělivost. Vidí, jak na sebe reagují, jak se k sobě chovají. A když Bibi nepřespí doma, Markovi dá jasně najevo, kde je jeho místo. Podívejte se v ukázce.

Ordinace: Rozhovor Marka s Bibi - 2
09.02.

Z NOVÉ ORDINACE: Jak se Marek dozví o Bibi a Vojtovi? Následně jí ublíží!

Marek v úterním díle zjistí, že Bibi s Vojtou spolu chodí. Při jaké příležitosti? A jakými slovy ji následně silně citově zraní?

Ordinace: Pusa Bibi s Vojtou
aktualizováno 08.02.

Ukázka z Ordinace: Vojtovo gesto Bibi vyrazí dech! Stejně jako sestrám, které to uvidí

Vojta má Bibi rád, je zamilovaný. A jelikož mu nechybí smysl pro romantiku, tak čas od času udělá něco, čím ji mile šokuje. Dnes tomu nebude jinak, rozdíl bude v tom, že u toho budou svědci a to je právě to, co on chce!