Ordinace: Zkažená klapka, Bobo s Milanem
01.01.

ZKAŽENÉ KLAPKY z Ordinace: Přežblebty, co baví! Ploché nohy odrovnají Boba, Hudo zase Heluš i víc

Někdy herci do předepsané repliky vloží svá vlastní slova, aniž by zamýšleli vykolejit kolegu – no, a stane se přesně to. Jindy se prostě zaseknou u jistého slova či věty a zaboha ji nemohou dopovědět, což je doprovázeno smíchem a ještě větší snahou to říct, což je opět vrátí na začátek. Nebo jim něco nevyjde a už se vezou na vlně smíchu. Podívejte se na různé přeřeky oblíbenců z Ordinace.

Ordinace: Mikuláš u Švarců
05.12.

Hezkého Mikuláše! V Ordinaci letos nadělují ztřeštění Švarcovi. A co bude v pytli? VIDEO

To je skvadra! Mikuláš mluví v ženském rodě, táta čert se schovává za černou punčochu a máma anděl zapomněla odhodit čepeček bufetářky. Jen strejda to docela zachraňuje. U této vskutku vytříbené mikulášské sestavy je důležitá hlavně ta snaha, kterou nakonec ocení i Hugo. Překvapení ho ale nemine. Vezměte si nadílku ze čtvrtečního dílu.

Ordinace: Trable Milana Švarce s Hugem
05.06.

VESELÉ VIDEO: Hugo dává strejdovi zabrat. S čím se ráno probere na čele? A to je začátek

Mezi Hugem a strejdou propuká boj. Hugo vymýšlí a plánuje kopu naschválů, kterými Milanovi pořádně zavaří a znepříjemní den. Vždyť jeho rodiče kvůli němu vyšetřuje policie a hrozí jim basa! A hlavně je to docela dobrý plán... Hejtmana tak čekají krušné chvíle, diváky zase veselé momenty. Tady je pár z nich.

Ordinace: Bobo na policii, chce udat bráchu
10.05.

VIDEO z Ordinace: Vyholené čtverečky, latinská modlitba a vykulený Bobo. Udat bráchu není jen tak

Válka bratrů pokračuje udáním Milana Švarce z korupce a braní úplatků na policii. Takové obvinění si žádá důkazy, které má Bobo předložit během své mise. A ta začíná na policejní stanici, kde se musí řádně připravit. Úsměv mu tam velmi rychle ztuhne, divákům se naopak vykouzlí! Pobavte se.

Ordinace: Rvačka Boba s bráchou Milanem - 13
26.04.

Ukázka z Ordinace: Bráchové se servou! Skončí to zlomenou rukou

Podrazy bolí, obzvlášť uvnitř rodiny. A dokonce učiní paseku i u Švarců, kteří s nimi nikdy moc problém neměli. Tohle ale trabl je – když vám brácha vrazí kudlu do zad! A je to i příčina si jednu vrazit, což Bobo s Milanem také ve vzteku učiní a nedopadne to dobře... Sledujte v ukázce.

Ordinace: Rvačka Boba s bráchou hejtmanem - 10
18.01.

Exkluzivně z nového dílu Ordinace: RVAČKA Švarce s bráchou! Co se to děje? VIDEO

Bobo Švarc se v premiérovém úterním díle serve s bráchou Milanem Švarcem do krve! Pustí se do sebe u oběda v pizzerii. Bobo na hejtmana nepříčetně křičí a pak ho napadne! Co se to mezi nimi, proboha, stane? Není to tak, jak se zdá!.