Ordinace: Zhroucená Marika
aktualizováno dnes 17:57

Z DNEŠNÍ ORDINACE: Zabila mu tátu a sprostě lhala. Teď ublíží Sekora Marice. VIDEO

Chvíle po Maričině přiznání Sekorovi, že může za smrt jeho otce, vhání slzy do očí. Nyní ublíží on jí, prvně a pochopitelně... Co jí na to asi tak může říct? Podívejte se v ukázce už teď!

Ordinace: Marika se Sekorovi konečně přizná
aktualizováno 13.12.

Ordinace v předpremiéře: PŘIZNÁNÍ JE TADY! Zabila jsem ti tátu, uslyší Sekora od milované Mariky. Co udělá?

Konec lhaní, nesmyslných výmluv, zapírání a přetváření. Marika konečně poví Sekorovi pravdu o tom, kdo skutečně srazil autem jeho otce. To ona osudné noci řídila, a ne Adam Svoboda! Jak přijme Sekora tato krutá slova od ženy, do které se zamiloval? Podívejte se v předpremiéře.

Ordinace: Špatné zprávy pro Sekoru
aktualizováno 07.12.

JE TO TADY: Marika se Sekorovi konečně přizná k zabití jeho otce!

Na předvánoční a sváteční pohodu může zapomenout Jan Sekora a Marika Lukáčová, oba totiž budou čelit hořké pravdě. Marika se mu konečně přizná, že to ona zabila jeho tátu! Kdy se tak stane?

Ordinace: Ota varuje Mariku
aktualizováno 22.11.

OBROVSKÝ PRŮŠVIH: Naštvaný Kovář vystartuje na Mariku kvůli Sekorovi! Žárlí snad? VIDEO

Kovář má k Marice stále dost blízko, však mají také společnou minulost, proto jej doslova šokuje, když ji přistihne se Sekorou, jehož otec je právě kvůli Marice a Adamovi mrtvý. Jak Kovář zareaguje? A co na to Marika? Podívejte se!

Ordinace: Pusa Mariky a Sekory
aktualizováno 20.11.

Peleší se s chlapem, kterému zabila tátu: Vypočítavost, hloupost, city? Marika má teda žaludek. Anketa a VIDEO

On ji má upřímně rád, ona se před ním neupřímně přetváří. Může za smrt jeho otce a valí vinu na druhého. Jak s ním pak může hupsnout do postele a chtít pro něj to nejlepší, když mu to zároveň odpírá? Buď je to vypočítavá lež, nebo prostě: srdci neporučíš...

Ordinace: Naštvaný Sekora
19.11.

Kvůli tobě?! Děsí se Sekora dalšího zjištění o smrti otce. VIDEO

Marika přiznává Sekorovi část své viny ze smrti jeho otce! V úterní Ordinaci čekají šokující zprávy i na Denisu. Co ještě přinese 851. díl s názvem Nová strategie?

Ordinace: Sekora s Marikou
06.11.

Mohla zabít jeho otce, Sekora už to ví. Co udělá, až Mariku uvidí? Je to k nevíře. VIDEO

Byl opilý namol a ona ho vezla, taková slova si Sekora vyslechne dnes večer od právničky Nadi, která mu poví o změně výpovědi Adama Svobody před pokusem o sebevraždu. Marika by mohla být vražedkyní jeho otce. Jak se k tomu postaví, až se s ní setká? Jeho chování možná nepochopíte, nebo ano? A víc dnes večer v 847. díle od 20:20 na Nově.

Ordinace: Co přinese tento týden?
05.11.

ORDINACE TENTO TÝDEN: Návrat vraha, vzplanutí zakázaných citů, střet s pravdou a nové začátky

Hanák se znovu setká s vrahem své manželky Andrey! Saša zkomplikuje Mázlovi život a Marika navštíví zuboženého Adama. Co víc čeká na oblíbence z Kamenice v tomto týdnu? Zjistěte.

Ordinace: Jan Sekora
01.11.

Exkluzivně z Ordinace: Odkaz Adama před sebevraždou, Sekora se dozví pravdu!

Zamiloval se do vražedkyně svého otce?! Adam se ve čtvrtečním díle pokusil o sebevraždu a před zoufalým činem řekl na policii pravdu, která se donese i Sekorovi. Jak ji přijme a ustojí? Podívejte se na ukázku z nového dílu, který v TV uvidíte příští týden.

Ordinace: Sekora s Marikou
aktualizováno 01.11.

DŮKAZ ZAMILOVANOSTI: Marika a Sekora v tom lítají až po uši. VIDEO

Říká se, že srdci neporučíš – a Marika Lukáčová by o tom mohla vyprávět. Zamilovala se do muže, kterému zabila otce. Obávala se, že je Jan Sekora vážně zraněn a v ten moment oba prozřeli. Podívejte se na důkaz o tom, že se mají rádi, i když se snaží o opak.

Ordinace: Marika má strach o Sekoru
aktualizováno 30.10.

Dřív než v TV: Je Sekora zraněn? Odpověď na to, zda je strach Mariky oprávněn

Do nemocnice vezou zraněného muže, spadl ze skály při pátrání po ztracené dívce. Marika se bojí, že jde o Sekoru, který tam pomáhal a několik hodin jí nebere telefon. Netrpělivě přešlapuje v aule a čeká na příjezd sanitky. Je zraněným mužem skutečně Sekora? Web Ordinace přináší odpověď v předpremiéře.

Ordinace: Adamův otec útočí na Mariku
30.10.

Ukázka z Ordinace: Sekora je svědkem útoku Adamova otce na Mariku. Co uslyší a udělá?

Naštvaný Ctibor Svoboda si na Mariku počká v nemocnici, je vzteky bez sebe, protože ho stálo hodně sil vytáhnout syna Adama z vazby na kauci. A kvůli Marice je tam opět rychle zpět. Jejich konfliktu je svědkem Jan Sekora. Co se odehraje, sledujte v ukázce z úterního dílu.