Ordinace: Zhroucená Marika
aktualizováno 18.12.

Z DNEŠNÍ ORDINACE: Zabila mu tátu a sprostě lhala. Teď ublíží Sekora Marice. VIDEO

Chvíle po Maričině přiznání Sekorovi, že může za smrt jeho otce, vhání slzy do očí. Nyní ublíží on jí, prvně a pochopitelně... Co jí na to asi tak může říct? Podívejte se v ukázce už teď!

Ordinace: Marika se Sekorovi konečně přizná
aktualizováno 13.12.

Ordinace v předpremiéře: PŘIZNÁNÍ JE TADY! Zabila jsem ti tátu, uslyší Sekora od milované Mariky. Co udělá?

Konec lhaní, nesmyslných výmluv, zapírání a přetváření. Marika konečně poví Sekorovi pravdu o tom, kdo skutečně srazil autem jeho otce. To ona osudné noci řídila, a ne Adam Svoboda! Jak přijme Sekora tato krutá slova od ženy, do které se zamiloval? Podívejte se v předpremiéře.

Ordinace: Špatné zprávy pro Sekoru
aktualizováno 07.12.

JE TO TADY: Marika se Sekorovi konečně přizná k zabití jeho otce!

Na předvánoční a sváteční pohodu může zapomenout Jan Sekora a Marika Lukáčová, oba totiž budou čelit hořké pravdě. Marika se mu konečně přizná, že to ona zabila jeho tátu! Kdy se tak stane?

Ordinace: Ota varuje Mariku
aktualizováno 22.11.

OBROVSKÝ PRŮŠVIH: Naštvaný Kovář vystartuje na Mariku kvůli Sekorovi! Žárlí snad? VIDEO

Kovář má k Marice stále dost blízko, však mají také společnou minulost, proto jej doslova šokuje, když ji přistihne se Sekorou, jehož otec je právě kvůli Marice a Adamovi mrtvý. Jak Kovář zareaguje? A co na to Marika? Podívejte se!

Ordinace: Pusa Mariky a Sekory
aktualizováno 20.11.

Peleší se s chlapem, kterému zabila tátu: Vypočítavost, hloupost, city? Marika má teda žaludek. Anketa a VIDEO

On ji má upřímně rád, ona se před ním neupřímně přetváří. Může za smrt jeho otce a valí vinu na druhého. Jak s ním pak může hupsnout do postele a chtít pro něj to nejlepší, když mu to zároveň odpírá? Buď je to vypočítavá lež, nebo prostě: srdci neporučíš...

Ordinace: Sekora s Marikou
06.11.

Mohla zabít jeho otce, Sekora už to ví. Co udělá, až Mariku uvidí? Je to k nevíře. VIDEO

Byl opilý namol a ona ho vezla, taková slova si Sekora vyslechne dnes večer od právničky Nadi, která mu poví o změně výpovědi Adama Svobody před pokusem o sebevraždu. Marika by mohla být vražedkyní jeho otce. Jak se k tomu postaví, až se s ní setká? Jeho chování možná nepochopíte, nebo ano? A víc dnes večer v 847. díle od 20:20 na Nově.

Ordinace: Jan Sekora
01.11.

Exkluzivně z Ordinace: Odkaz Adama před sebevraždou, Sekora se dozví pravdu!

Zamiloval se do vražedkyně svého otce?! Adam se ve čtvrtečním díle pokusil o sebevraždu a před zoufalým činem řekl na policii pravdu, která se donese i Sekorovi. Jak ji přijme a ustojí? Podívejte se na ukázku z nového dílu, který v TV uvidíte příští týden.

Ordinace: Marika na výslechu
25.10.

Adam se mstí, říká pravdu a Marika končí u výslechu! Jak to s ní vypadá?

Ve čtvrtečním díle ho podle podrazila a naprášila policii, že plánuje útěk. Znovu ho sebrali a poslali do vazby, kam se zaboha vrátit nechtěl. Adam jí úder vrátí a ona se najednou také ocitne tam, kde skutečně být nechce. Podívejte se dřív než v TV.

Ordinace: Libor Stach jako Adam Svoboda
24.10.

ÚTĚK VS. PRAVDA: Kterou možnost by měl Adam zvolit? Poraďte mu v anketě

Je krok od života za mřížemi, stejně jako krok od svobody. Adam z lásky k Marice raději jako zločinec plánuje útěk do ciziny, než aby pověděl pravdu a oba dva je vystavil nesnadným, avšak férovým následkům osudové chyby. Měl by začít rychle balit, nebo konečně hájit pravdu a sebe? Stalo by se to sprostým podrazem, nebo správnou věcí?

Ordinace: První setkání Sekory a Adama
22.10.

Vyostřená úterní Ordinace: Sekora potká vraha otce a po Adamovi skočí!

Adam se raduje, neboť je na kauci propuštěn domů! Vyšetřování tedy probíhá na svobodě. Šťastný a nic netušící si to nakráčí do nemocnice, kde chce Mariku znovu překvapit. Jenomže místo ní se potká s mužem, kterému zabil tátu! Úterní díl bude hodně emoční. Co víc nabídne?

Autonehoda v Ordinaci - 1
04.10.

FOTO: Tragická nehoda Vladimíra Snítila, otčíma Jana Sekory a dění kolem

FOTO: Tragická nehoda Vladimíra Snítila, otčíma Jana Sekory a dění kolem

Ordinace: Šokovaný Sekora
aktualizováno 03.10.

Z nového dílu Ordinace: Šokující pravda pro Sekoru, Marika promluví o nehodě! VIDEO

Oba pocítili, že to mezi nimi pořádně zajiskřilo. Po společné noci však přišel náhlý konec. Marika rozkvétající vztah se Sekorou záhy ukončila s chabými výmluvami. On cítí, že je za tím něco víc a dožaduje se pravdy. No, a tak ji dostane! Podívejte se v ukázce z nového dílu už nyní.