Ordiance: Pavel Prchal se vrací do Kamenické nemocnice - 6
02.11.

NÁVRAT GRÁZLA do Ordinace! Kdo bude velmi brzy čelit tvrdé zkoušce?

Příští týden se do Kamenické nemocnice vrátí jak místním, tak divákům Ordinace v růžové zahradě 2 dobře známý parchant. Záporák, vrah a nenáviděný člověk, který postaví jednoho oblíbence před životní zkoušku.

Ordinace: Adam Svoboda se vrací domů - 8
aktualizováno 17.10.

Adam Svoboda se vrátí domů dřív, než si myslíte! Kdy zaklepe na dveře šéru? Datum a foto

Adama Svobodu pustí z vazby na kauci domů, jeho táta se postaral o to, aby byl nadále vyšetřován na svobodě, a tak znenadání zaklepe na dveře šéru. Od kdy opět začne razantně měnit chod Maričiného života?

Ordinace: Marika na návštěvě ve vazbě u Adama
30.08.

Hrůza a zoufalství za mřížemi: Navštivte Adama Svobodu ve vězení. VIDEO

Mladý kluk a nadějný lékař je ve vazbě se skomírající nadějí o tom, co nese jeho příjmení – o svobodě. Adam je hodný kluk, který udělal chybu i dobrý skutek, a odnětí svobody v cele se zločinci je pro něj jakožto citlivého kluka ještě větším peklem na zemi. Jediným světlem v prožívaném hororu jsou návštěvy ženy, kterou miluje. Je zpět v ději, tak ho navštivte i vy.

Ordinace: Marika nečekaně navštíví Otu
aktualizováno 30.08.

Ukázka z Ordinace: Překvapení! Marika se nečekaně zjeví u Oty. Co si po dlouhé době poví?

Milovali se a po jejím potratu bolestivě rozešli. Pak zjistil, že zabila člověka, načež mu ze života zcela zmizela i z Kamenice. Nyní otevírá jeho dveře a opět se na něj usmívá, vroucně jako kdysi. Marika vyrazí Otovi dech nečekanou návštěvou po dlouhých měsících. Podívejte se.

Ordinace: Rozhovor Marka s Bibi - 2
09.02.

Z NOVÉ ORDINACE: Jak se Marek dozví o Bibi a Vojtovi? Následně jí ublíží!

Marek v úterním díle zjistí, že Bibi s Vojtou spolu chodí. Při jaké příležitosti? A jakými slovy ji následně silně citově zraní?

Ordinace: Marek se vrací za dramatických okolností
aktualizováno 06.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA: Marek se vrací, je tady! Jak to Bibi ustojí?

Opouštěl ji zhrzenou a v slzách, protože se vrátil k manželce a odjel s ní na Ukrajinu. Stesk po Markovi Bibi zahnala randěním s Vojtou, do kterého se postupně zamilovává. Lusknutím prstu vše ale může zmizet, protože Marek se vrací! Jak jeho příjezd s Bibi zamává? Podívejte se na ukázku zcela v předpremiéře!

Ordinace: Mára s Kovářem
aktualizováno 16.01.

Opětovný střet Kováře a Máry v Ordinaci: Pánové se drsných slov nebojí! VIDEO

Kdo by to byl řekl, Leoš Mára znovu nastoupil do Kamenické nemocnice! Po závislosti na drogách, po pokusu o znásilnění, po šikaně, teroru a ve finále vlastním kolapsu. Od soudu dostal podmínku a Charlotte dokázal ohromit, ten chlap má víc štěstí než rozumu. Jak ho Ota Kovář (ne)přijme?

Ordinace: Marek Zahálka coby Radek Beneš
21.11.

Co vás s Radkem Benešem po letech čeká? Martin Zahálka PROZRAZUJE

Je to už takřka osm let, kdy se diváci Ordinace v růžové zahradě 2 loučili s hercem Martinem Zahálkou (58) coby Radkem Benešem. Po letech se zeťák Eduarda Valšíka vrací do děje, jak moc se změnil?

Eduard, Běla a Radek
aktualizováno 21.11.

Záchvěv minulosti v Ordinaci: Bezmála 8 let byl pryč a nyní se vrátil! Proč Radek Beneš přijíždí? VIDEO

Když v roce 2010 opouštěl Kamenici, byl šťastný. Měl milující manželku, malou dcerku a vzkvétající politickou kariéru. V letošním roce znovu vstoupí do děje Ordinace v růžové zahradě 2, Radkovi Benešovi už však úsměv tolik zářit nebude. Nicméně na vzhledu mu léta nepřidala! Martin Zahálka je zpět v Ordinaci, podívejte se na ukázku!

Ordinace: Radostná Běla s Jindřichem
17.11.

NÁVRATY Z MINULOSTI V ORDINACI NEKONČÍ! Kdo další se objevil u Valšíků?

Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 dostali další dárek v podobě návratu postavy z minulosti. Po několikaleté odmlce se na obrazovkách opět setkali s mužem ze života Terezy Benešové a rodiny Valšíků. Byl to Radek Beneš, nebo Lukáš Beneš? Či někdo další? Odpověď najdete přímo tady a teď.

Ordinace: Monika Zoubková coby Tereza Benešová
aktualizováno 04.11.

ROZHOVOR: Monika Zoubková alias Tereza promluvila o fyzickém útoku! Proč ji někdo napadl?

Do Ordinace se po sedmi letech vrátila postava doktorky Terezy Benešové. Jak dcera Eduarda Valšíka ovlivní příběh seriálu? Její představitelka, Monika Zoubková, v rozhovoru poodhalila, co diváky s Terezou čeká. A také promluvila o nepříjemných zkušenostech, které před lety zažila.

Ordinace: Monika Zoubková coby Tereza Benešová
31.10.

PŘEKVAPENÍ v Ordinaci: Tereza Benešová je zpět! Jaká byla reakce rodiny? VIDEO

Šťastná maminka roční dcerky Alžbětky a zamilovaná manželka jdoucí s manželem za jeho politickou kariérou. Takto se před sedmi lety rozloučila Tereza Benešová, dcera Eduarda, s Kamenicí. V 766. díle ji znovu přivítala! A s takto úsměvným příběhem už to nebylo. Co se jí za ty roky stalo?