Ordinace: Heluš
aktualizováno 03.12.

Znáte ztřeštěnou Heluš z Ordinace fakt dobře? Proklepne si vás ona sama! VIDEO KVÍZ

Devět otázek ve video kvízu prověří, jak znáte postavu bláznivé Heluš Švarcové z Ordinace v růžové zahradě 2. Vyzkouší si vás ona sama, hraje se o čas a na tužku zapomeňte. Hlavním cílem jsou správně odpovědi a pobavení, proto jsou odpovědi okořeněny o fórky i vzpomínky. Pohodlně se usaďte, jdeme na to.

Ordinace: Najdete všechny rozdíly na fotce žárlivé scény Heluš s Bobem? - 3
09.11.

Jsou fikané a na místech, kde je nečekáte. Najdete na momentce z bitky Heluš a Boba všechny ROZDÍLY?

Aby z vás byli ti nejbdělejší diváci, mohli jste lámat rekordy ve všech testech a kvízech na webu Ordinace a užívali si sledování se všemi zajímavými detaily, je potřeba trénovat v tradičních testech pozornosti :-). Na řadu jdou opět rozdíly, tak kolik jich vidíte na první dobrou?

Ordinace: Kdo se ukrývá pod rouškou? - 7
aktualizováno 23.07.

KDO JE KDO: Tváře doktorů z Ordinace ukryté pod rouškou. Poznáte i přesto, o koho se jedná? KVÍZ

Pod rouškou a v modrém operačním empíru jsou chirurgové z Kamenické nemocnice takřka k nerozeznání. A když jim nemáte šanci pohlédnout do očí, neslyšíte jejich hlas, identifikace se stává o to těžší. Roli v poznání pak sehrává celková postava i sebemenší detaily. Ukažte se, jak moc máte své oblíbence „v malíčku“.

Ordinace: Jak moc dobře znáte seriálové prostředí?
18.07.

Jak dobře znáte domovy oblíbenců a prostory nemocnice v Ordinaci? KVÍZ vás prověří

Dvakrát týdně už třináct let diváci navštěvují jejich domovy, chodí s nimi do práce a prožívají jejich osudy. Doktoři, sestřičky a další neméně důležití obyvatelé Kamenické nemocnice z Ordinace v růžové zahradě 2 se vpisují divákům do srdcí i pamětí. Diváci je moc dobře znají, proto se tento kvíz zaměřuje na domovy a prostředí, ve kterém oblíbenci žijí. Tak se ukažte.

Ordinace: Najdete 10 rozdílů na fotce? - 2
16.07.

RYCHLÝ KVÍZ s Ordinací: 10 rozdílů ukrytých na fotce s Mázlem. Najdete je všechny v mžiku oka?

Válení v posteli, na gauči, u vody i v přírodě, prostě všude tam, kde to relaxací hýří, to k létu patří a nejede pracant i školák se na takové malé pováleníčko těší. A když už se teda válíte, tak se na chvíli pobavte s Ordinací při hledání deseti rozdílů na fotkách. Už jste je našli?

Ordinace: U koho doma jsou tyto věci?
01.07.

15 PŘEDMĚTŮ Z ORDINACE: Poznáte, komu a kam patří? VIDEO KVÍZ

Zjistěte, zda vskutku dobře znáte seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Různé předměty a věci v něm se objevující, jsou samostatně nafoceny a je na vás, abyste poznali, kdo je jejich vlastníkem a kde se nacházejí. A stihli to v časovém limitu. Jak obstojíte?

Ordinace: 13. sezona
aktualizováno 20.06.

VELKÝ TEST ORDINACE: Jste machři třinácté sezony a zabodujete za plný počet?

Zranění, kolapsy, návraty, násilí, lásky, zvládnete odpovědět na otázky z uplynulé třinácté sezony Ordinace? Započala 747. dílem na konci srpna loňského roku a skončila letos před prázdninami. Odehrálo se mnoho věcí, tak zjistěte, jak se vyznáte.

Inna a Marek v posteli
11.05.

TEST: Druh alkoholu, nakoupené ovoce nebo kniha v pozadí. Všimli jste si ve čtvrteční Ordinaci i těchto detailů?

Bibi se rozhodne odejít s Vojtou do Liberce, aby se nemusela potkávat s Markem. Inna oznámí Markovi, že už nějakou dobu nebere antikoncepci, takže možná budou mít dítě. Jonáš se trápí, protože ho Denisa už nechce nikdy vidět... Jak pozorně jste sledovali 816. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Už žádný války?

Striptýz Heluš
09.05.

Detaily zranění i záludná otázka z ultrazvuku: Jak pozorně jste sledovali úterní Ordinaci? Otestujte se!

Mázl bojoval u soudu o spravedlnost. mezi Bibi, Markem a Innou bylo na záchrance pořádné dusno a Bobo se spolu s Heluš snažil potopit vlastního bráchu... Jak pozorně jste sledovali 815. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Nejsem Bůh?

Ordinace v růžové zahradě 2
aktualizováno 02.05.

Neunikl vám žádný detail ze svatby Bibi a Vojty? Otestujte svůj postřeh v ordinačním kvízu!

Svatební den Bibi a Vojty, hromadná nehoda v Kamenici, Čestmír u soudu a polibek Bibi a Marka! To jsou jen některé z klíčových událostí 813. dílu Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Hodně štěstí, Bibi. Jak pozorně jste jej sledovali? Otestujte se!

Ordinace: Bibi - rozdíly
01.05.

Zkraťte si čekání na klíčový díl Ordinace: Najdete na dvou fotografiích Bibi všechny rozdíly?

Prověřte svou všímavost a pokuste se najít rozdíly na fotografiích z klíčového dílu Ordinace. Podaří se vám odhalit všechny?

Test z dílu Ordinace
27.04.

TEST z dílu Ordinace: Určíte správně diagnózu i druh alkoholu? Zjistěte, jak pozorně jste seriál sledovali!

Nemocná Andrea má poslední přání, které vžene Kovářovi slzy do očí. Eduard Valšík musel udělat životní rozhodnutí a Švarc zjistil, že ho brácha chtěl vzít na hůl. Toliko k připomenutí 812. dílu Ordinace v růžové zahradě 2. Jak pozorně jste jej sledovali?