Ordinace: Petra Bučková jako Naďa a Miroslav Etzler jako Rytíř
aktualizováno 15.01.

Temperamentní divoška Naďa se v Ordinaci postará o zvraty a napínavé situace. Bučková s Etzlerem poví víc. VIDEO

Herečka Petra Bučková se objeví v roli Nadi Mázlové, která se do děje seriálu Ordinace vrací po deseti letech, a to na přání samotných diváků. Roli přebírá po jiné herečce a hlavu si s tím vůbec neláme. Divoké jsou prý obě dvě a diváci se mají na co těšit. Jaká Naďa tedy je? A jak děním kolem ní ještě zamíchá Čestmírův neoblíbenec? Herci odpovídali ve Snídani s Novou.

Ordinace: Dana Morávková
aktualizováno 08.01.

Dana Morávková o noční můře všech rodičů: Zdenu z Ordinace čeká velké drama

Po týrání expřítelem Andrejem Martynčákem přichází v rodině Suchých další rána hned poté, co se postavili na nohy. Jejich pětiletá dcera Hanička se ztratí v nákupním centru a oni jako rodiče začnou prožívat noční můru. Představitelka Zdeny nejen o tom, co je čeká.

Ordinace: Život Jarmily
20.11.

VIDEO: Jako Jarmila bude brzy zachraňovat dceru. A v životě nyní diktuje tam, kde byste nečekali

Herečka Jana Paulová alias sex koučka Jarmila Kočková se rozpovídala o tom, na co se mohou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 těšit. V rozhovoru ve Snídani s Novou prozradila, že kromě záchrany pošramoceného vztahu manželů Švarcových, bude dávat do kupy i manželství své seriálové dcery Míši Badinkové alias Aleny Mázlové. A taky leccos prozradila o sobě.

Ordinace: Martin Zounar a Bára Štěpánová
02.07.

Babeta a Bobo z Ordinace: Spolu celé léto i v nových dílech! Co je čeká?

Sestřička, bez které by si diváci seriál Ordinace v růžové zahradě 2 už jen stěží představili. A neméně oblíbený doktor, který se divákům stará o humor. V nových dílech spolu budou mít společného víc než jen diváckou oblíbenost, Štěpánová bude v roli Zounarovi pomáhat s jeho... mužstvím!

Snídaně s Novou vysílala z ateliérů Ordinace
03.04.

SPECIÁL Snídaně s Novou z ateliérů Ordinace: Kámoši Vojta s Markem, živě z maskérny a hodně prozrazeného

K vysílanému 1 000. dílu Ordinace v růžové zahradě, celkově z obou řad, si pořad Snídaně s Novou připravil speciální vysílání přímo z ateliérů oblíbeného seriálu. Fiala, Lupták, Benoni, Morávková, Jašków, Čenský, Jirešová, Peroutka a další mnohé odhalili. Podívejte se.

Ivana Jirešová Snídaně s Novou
02.02.

NAROZENINY TV NOVA: Věštecká koule Ivany Jirešové předpověděla budoucnost Ordinace! Jaká je?

4. února, to je datum pro televizi Nova velmi významné, máme totiž narozeniny! V letošním roce to jsou čtyřiadvacáté. A tak se slaví mimo vysílání i přímo v něm, jak tomu bylo ve Snídani s Novou, kde nechyběli hosté z nejúspěšnějších seriálů, stálice. Mezi nimi byla i Ivanka Jirešová coby Lucie z Ordinace v růžové zahradě 2, zavzpomínala na první scénu a trochu věštila. Pobavte se a slavte s námi :-)

Dana Morávková hostem ve Snídani s Novou
aktualizováno 09.11.

Dokázala by se Dana Morávková ubránit znásilnění? Rozpovídala se o krušných chvílích během natáčení

Dana Morávková v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 ztvárňuje doktorku Zdenu Suchou. Ta v současné době prochází těžkým obdobím, neboť se stala obětí domácího násilí. Herečka byla hostem pořadu Snídaně s Novou a prozradila informace z natáčení násilných scén a také to, jak se na roli trýzněné ženy připravovala.

Ordinace: Svatební stůl
25.07.

Sympaťák z Ordinace PŘEKVAPIL: TAJNÁ SVATBA se ženou, která mu zachránila život! Kdo?

Praštil do toho podruhé! Herec, kterého diváci znají od první řady Ordinace v růžové zahradě až po současnost překvapil skvělou novinou! Představitel psychologa z Kamenice – herec Tomáš Krejčíř je čerstvě ženatý! Vzal si ženu, která ho vytáhla ze spárů nebezpečné sekty...

Ordinace: Babeta s Jonášem
aktualizováno 17.07.

NOVÁ POSTAVA V ORDINACI: Co vás čeká s medikem Jonášem? Promluvil!

Jak moc zamotá dějem kamenické nemocnice nová postava v podobě sympatického mladého medika Jonáše? Milan Peroutka se rozpovídal o své roli.

Ordinace: Úžasná proměna Heluš!
aktualizováno 06.04.

POZNALI JSTE JI VŮBEC? Proměna Heluš z Ordinace trvala tři dny. Podívejte se, jak zkrásněla! VIDEO

Jako úplně jiný člověk! Z krátkovlasé brunety s nevkusným líčením je po zásahu šikovných maskérů šmrncovní blondýna! Tak budeme ode dneška vídat herečku Martinu Randovou coby Heluš v Ordinaci v růžové zahradě 2. Její proměna trvala tři dny a stojí za to!

Miroslav Etzler
aktualizováno 30.03.

Rozhovor: Podívejte se, co Miroslav Etzler prozradil o své seriálové postavě

Hostem dnešní Snídaně s Novou byl herec Miroslav Etzler. Co prozradil o své postavě, kterou ztvárňuje v Ordinace v růžové zahradě 2? Jak Karel Rytíř zamíchá kartami a co má Mirek se svou seriálovou postavou společného?

Petr Hanák
aktualizováno 21.12.

ODHALENÍ Z ORDINACE: Hanáka čeká peklo! Radim Fiala prozradil, jak se bude vyvíjet osud jeho postavy

Hosty ranní Snídaně s Novou byli seriáloví herci z Ordinace v růžové zahradě 2. Představitel doktora Hanáka odhalil, co jeho postavu brzy čeká – a nebude to nic pěkného!