Ordinace: Petr Hanák
aktualizováno 11.12.

Ukázka z Ordinace: Hanák překvapuje policii a mění zatčenému Jonášovi život

Hanák zaskočí Janáka i diváky Ordinace v růžové zahradě 2 tímto gestem. Policii o něco požádá. O co jde a co za tím stojí? Podívejte se v ukázce z dnešního dílu.

Ordinace: Hanák chce zabít Prchala
08.11.

Hořká chvíle v Ordinaci: Hanák zabíjí Prchala! Dokoná pomstu na vrahovi své manželky?

Petra Hanáka čeká ve čtvrtečním díle velká životní zkouška. Opět se ocitne tváří v tvář střelci, který ukončil život jeho milované ženě Andree, tentokrát to však bude jiné. Prchal je zraněný, bezmocný a v bezvědomí – zcela odsouzen na milost, či nemilost nenávistí pohlceného Hanáka, který má příležitost k dokonání své pomsty… A taky to udělá!

Ordiance: Pavel Prchal se vrací do Kamenické nemocnice - 1
07.11.

Rána z minulosti ve čtvrteční Ordinaci: Hanák má zachránit život vrahovi Andrey! VIDEO

Hanákovy bolestivé rány ze smrti milované Andrey se znovu otevřou, do nemocnice totiž bude ve čtvrtečním díle přivezen její vrah. Střelec Prchal potřebuje zachránit, Hanák rázem také. Jak má pomoci hajzlovi, kterého by nejradši zabil?

Ordinace: Líbačka Denisy s Hanákem - 8
aktualizováno 06.11.

Denisa nakonec podlehla Hanákovi! PRVNÍ FOTO vášnivé chvíle

V 848. díle Ordinace v růžové zahradě 2 se přitažlivost neudržela na uzdě. Mladý Jonáš na zralejšího konkurenta právem žárlil, jeho Denisa totiž skončila v Hanákově náruči. Z přátelského obětí se přenesli k vášnivému políbení.

Ordinace: Líbačka Denisy s Hanákem - 1
06.11.

Galerie: Vášnivá chvíle Denisy a Hanáka!

Denisa se v premiérovém 848. díle políbí s Hanákem! Kam až jejich vášeň zajde?

Ordiance: Pavel Prchal se vrací do Kamenické nemocnice - 6
02.11.

NÁVRAT GRÁZLA do Ordinace! Kdo bude velmi brzy čelit tvrdé zkoušce?

Příští týden se do Kamenické nemocnice vrátí jak místním, tak divákům Ordinace v růžové zahradě 2 dobře známý parchant. Záporák, vrah a nenáviděný člověk, který postaví jednoho oblíbence před životní zkoušku.

Ordinace: Jonáš a Hanák
aktualizováno 01.11.

Ukázka z Ordinace: Jonáš už má dost Hanákovy péče o Denisu. A jde si na něj došlápnout

Naštvaný Jonáš zamíří za Hanákem domů, už má dost toho, jak se pořád obětavě věnuje Denise. Tentokrát jí totiž nabídne peníze za Jonášův průšvih, a to je na mladého Hrzána už moc.

Ordinace: Saša, Rytíř, Mázl, Hanák
aktualizováno 31.10.

Mázl vybral atraktivní Sašu Rytířovi: Komu ji ale vyberete vy? Ve hře je pánů hned několik, tak hlasujte

Že je v laboratoři Kamenické nemocnice ukrytý půvabný poklad, odhalil Čestmír Mázl teprve nedávno. Na seznamce našel pohlednou Sašu Kouteckou, kterou chce dohodit Karlovi. Teda, pokud se do ní dřív nezamiluje sám. Ke komu z Ordinace se milá laborantka hodí podle vás?

Ordinace: Hanák u Denisy doma
16.10.

Ukázka z Ordinace: Usměvavý Hanák se zdrží u Denisy...

On domů nespěchá, nemá proč. Ona domů naopak spěchá pokaždé, kvůli dětem. On má čas a chuť jí pomoct, ona pomoc potřebuje. Mezi Hanákem a Denisou vzniká ideální souhra. Je jim spolu dobře a evidentně v tom hodlají pokračovat…

Ordinace: Hanák s Denisou
11.10.

Ukázka z Ordinace: Hanák milým gestem potěší Denisu

Sbližování Hanák a Denisy pokračuje. Po pozvání na kávu v práci přichází podání pomocné ruky. Zcela nečekaně a zcela upřímně tak, jak to dělají dva přátelé. Čím Hanák Denise vykouzlí úsměv?

Ordinace: Hanák a Denisa
aktualizováno 10.10.

Ladí jim to čím dál víc. Dokážete si Hanáka s Denisou představit jako pár? HLASUJTE

Oba dva už ví, že se v sobě mýlili. Prvotní vzájemná nevraživost je rázem pryč a z Petra a Denisy se pomalu stávají dobří přátelé. A možná i něco víc... Dokázali byste si je představit spolu?

Ordinace: Hanák s Denisou
09.10.

Hanák se v důvěrném rozhovoru Denisy vyptává na Jonáše. Zdvořilost, nebo záměr? VIDEO

Sice ji pozve na kávu v práci, přesto je to gesto dalšího sblížení. Denisa Hanáka neodmítne a oba je čeká upřímný rozhovor. O čem? A kam povede? Sledujte v ukázce z úterního dílu.