Ordinace: Marek s Erikou ze zákulisí
včera 18:50

Nevěra Marka už příští týden: Intimní scéna si vyžádala dámy dvě. Erika prozradí ve VIDEU víc

Schyluje se k chybě, kterou si pohledný záchranář dlouho neodpustí. Oblíbený pár utrží velkou ránu už příští týden, neboť Marek Doležal podlehne boxerce Erice. Podvede tak Bibi, která se s ním snaží založit rodinu. Představitelce Eriky je jasné, že vstupuje do děje jako nenáviděná „rozvracečka“, avšak hájí se tím, že v tom není sama. A jak se jí tedy hraje s parťákem Benonim a co prozradila o intimní scéně?

Ordinace: Špatné zprávy pro Adama
aktualizováno 14.02.

Exkluzivně z Ordinace: Marika už má Adama plný zuby! A zakročí

Adam Svoboda přijal nabídku Máry a příští týden nastoupí jako lékař do nemocnice, kde je nenáviděn a kde ho čeká nejeden střet. A to i se ženou, kvůli které byl půl roku zavřený v base! Vrátil se, protože chce být Marice nablízku a mít tak alespoň nějakou naději. A žádá trochu soucitu. Jenomže Marika má jeho "kňourání" už plný zuby a vpálí mu pravdu, se kterou se bude muset naučit žít...

Ordinace: 872. díl, Mára nabízí Adamovi místo s podmínkou
aktualizováno 14.02.

Celý 872. díl Ordinace: Leoš Mára nabízí z vězení propuštěnému Adamovi místo ve špitále s jednou podmínkou

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Stopa? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Ordinace: Leoš Mára lomcuje Adama Svobodu na svou stranu
14.02.

Mára potkává Adama Svobodu a okamžitě čachruje. Co mu prozradí o Marice jako největší kámoš? VIDEO

Leoš Mára nelení a k ďábelské spolupráci láká dalšího kandidáta. Pro změnu Adama Svobodu, který se nečekaně objeví v Kamenické nemocnici a ztropí Marice scénu. Mára je toho svědkem, za Adamem nakráčí a poklábosí s ním jako největší kámoš, aby ho zmanipuloval na svou stranu. A leccos mu na Mariku vyklopí. Tohle Adam asi fakt slyšet nechce...

Ordinace: Leoš Mára lomcuje Tomáše Zajíce na svou stranu
aktualizováno 14.02.

Vskutku se Tomáš Zajíc změnil? Po nabídce Leoše Máry bude zcela jasno. Vyrazí mu dech. VIDEO

Mít parťáka na stejné vlně, se vždycky hodí. Leoš Mára si ve čtvrtečním díle doslova udělá náborový den. A začne u Tomáše Zajíce, doslechl se o jeho (dřívější) reputaci a dává mu nabídku, kterou mu vyrazí dech. Dřív by ji Zajíc neodmítl, otázkou je: co dnes? Skutečně se napravil? Tady je prověrka.

Ordinace: Stopa Suchých
14.02.

Suší mají konečně stopu! Na koho kápli? VIDEO

David Suchý, aby se nezbláznil z čekání ne nějakou zprávu od police, ohledně zmizení jeho dcery, začal pátrat na vlastní pěst. Sesbíral fotky z dětského koutku, odkud se Hanička ztratila, a ejhle! Kdo je na fotce?

Ordinace: Naďa s Rytířem - 1
13.02.

Hlasujte o nový pár: Naďa s Karlem udržují převážně vášnivý vztah. Je na čase posunout ho dál?

Byť je prozatím víc než společné zájmy spojuje fyzická přitažlivost, je jim spolu dobře. Nadě Mázlové a Karlovi Rytířovi prozatím nezávazný vztah, který si utvořili, vyhovuje. Jen v poslední době sovu přítomnost vyhledávají čím dál častěji, což je čím dál blíž posouvá k utvoření plnohodnotného páru, který by byl přinejmenším hodně zajímavý. Líbili by se vám jako zamilovaná dvojice?

Ordinace: 871. díl, VIlíka napadl šílený pacient
12.02.

Celý 871. díl Ordinace: Vilík končí po agresivním napadení v kaluži krve

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Dlouhý výlet? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Ordinace: Vilíka napadl šílený pacient
12.02.

Co je s Vilíkem po útoku? Vyhlídky jsou špatné. VIDEO

Vilík zachránil pacienta od druhého značně paranoidního a agresivního. Měl být na pokoji sám, jenomže jeho snoubenka a vrchní sestra tomu nevěnovala značnou pozornost. Teď jí to bude mrzet dvojnásob. Vilík při pomoci utržil velkou ránu židlí do hlavy a zůstal ležet v bezvědomí. Strach o něj je na místě. Co s ním bude? Zjistěte dřív než v TV.

Ordinace: Zaskočená Heluš
12.02.

Šarlatánka Heluš lítá v maléru. Co už je i na Boba moc? Sprdne ji kouzelně

Bobo Švarc vyšetřuje pacientku, která je klientkou jeho ženy. Ukáže se, že paní má žlučové kameny a velké bolesti, které Heluš přičítala psychosomatice. Heluš při hraní si na odbornici a stanovování diagnóz nějak nedošlo, že by lidé mohli mít i skutečný zdravotní problém! A to jí Bobo nedaruje…

Ordinace: Naštvaná Květa
12.02.

Ukázka z Ordinace: Květě s arogantním Joštem už rupnou nervy. Úder mu vrátí bolestivý

Pacient Jošt je noční můrou všech sester i několika doktorů. Jeho chování je zjednodušeně řečeno: na facku. Jediná Květa ho umí trochu srovnat a najít s ním řeč. Proto taky souhlasila a stala se jeho privátní ošetřovatelkou, což mu ale nedává právo se po ní vozit. Tohle přepísk a Květa taky...

Petra Bučková odpovídala
aktualizováno 12.02.

Herečka Petra Bučková odpovídala na dotazy fanoušků

Jedenáct let diváci Ordinace v růžové zahradě 2 postavu dcery Čestmíra Mázla neviděli. Zmizela do Ameriky budovat kariéru modelky. V jarní čtrnácté sezoně se nečekaně vrátila: starší, zkušenější, ale uvnitř pořád stejná. Proměnou prošla nejen její vizáž, neboť došlo k přeobsazení herečky. Úlohy energické Nadi se chopila čtyřicetiletá Petra Bučková, která si s diváky povídala v úterý 12. února od 11 hodin živě.