Ordinace: Květa má starosti
dnes 12:00

865. díl - Zadlužený holky mám nejradši

Běla se trápí, že ztratila Haničku Suchou. Květa tají před Vilíkem, že není schopná splácet dluh lichvářům.

Ordinace: Zničený Suchý
aktualizováno včera 17:40

ÚTERÝ V ORDINACI: Zdena kope kolem sebe, ustojí to Suchý? VIDEO

David se snaží být Zdeně velkou oporou, zatímco ona psychicky selhává, což se dá omluvit vzhledem k těžké životní situaci, ve které se nachází. Jenomže i Davidovi zmizela dcera, nemůže si ale dovolit, aby se hroutili oba dva. Navíc tu musí být i pro syna. Převzal roli toho, kdo uklidňuje a hledá pozitiva, a za to od Zdeny ještě schytá! Je natolik silný, že vše ustojí?

Ordinace: Zničená Marika
včera 15:45

ORDINACE TENTO TÝDEN: Podezření z nevěry, probuzení z kómatu, bolestivá obvinění a nový primář

Jan Sekora se konečně a k potěšení všech probudí z kómatu! Mariku i přesto úsměv nečeká. Post zástupce primáře se konečně obsadí a Heluš podlehne své profesi i pacientovi... Co přinesou nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 tento týden? Zjistěte.

Ordinace: Petr Rychlý navštívil babičky v domově důchodců
19.01.

Doktor Mázl plní přání: Petr Rychlý rozesmál opuštěné babičky. REPORTÁŽ

Projekt Ježíškova vnoučata se začíná dostávat do povědomí lidí čím dál více. Spočívá v tom, že staří lidé žijící v pečovatelských domech si přejí něco k Vánocům. Kromě praktických dárků touží i po těch nehmotných. V domově U Anežky v Luštěnicích si přáli hrdinu z oblíbeného seriálu.

Ordinace: Marek a Erika
18.01.

Milenka Marka z Ordinace: Život mu změní víc, než by si přál. Kdo je Erika a proč přišla? VIDEO

Pro ránu nechodí daleko. A rozdává je vcelku svižně. Jednu pořádnou podpásovku od ní už brzy schytají Marek a Bibi. A zatímco Markovy modřiny brzy zmizí, krásnou Bibi bude ten úder bolet hodně a dlouho… Půjde totiž přímo do srdce! Poznejte Eriku.

Ordinace: Sekora se probral z kómatu!
aktualizováno včera 15:58

Exkluzivní ukázka z Ordinace: Sekora po probuzení z kómatu šokuje!

Marika strávila u Sekorova lůžka, který po nehodě na motorce upadl do kómatu a absolvoval dvě náročné operace, nadmíru času. Což je pochopitelné, když ho miluje. V nových dílech příští týden ji čeká šťastné překvapení s nešťastnou dohrou.

Ordinace: 864. díl, Vilík požádal Květu o ruku
17.01.

Celý 864. díl Ordinace: Vilík požádal Květu o ruku. Řekla ANO!

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Noc s osmičkou? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Ordinace: Mázl s Naďou
17.01.

Ukázka z Ordinace: První rozhovor Mázla s dcerou Naďou po dlouhých letech. Co si poví?

Mázl vidí svou dceru Naďu po dlouhých deseti letech! „Já se z toho nemůžu pořád vzpamatovat,“ pronese poté, co dceři podá hrnek s kávou. Je zaskočen, avšak mile překvapen. Jen se podivuje, co tak najednou a bez zavolání. A co si po tolika letech poví? Ozvou se i malé křivdy.

Ordinace: Těžká chvíle Suchých
aktualizováno 17.01.

Ukázka z Ordinace: Těžká chvíle Suchých při vykopávání hrobu. Kdo je uvnitř?

Zdena s Davidem přijíždějí k chatě, kterou si pronajal Martynčák nedaleko Kamenice, kapitán Rada je chce raději poslat domů, v tu chvíli se ale z úst dalšího policisty ozve, že něco našli. Zdena rázem vyběhne k místu, kde je malý hrob a hroutí se v Davidově náruči…

Ordinace: Bibi na gynekologii v Praze
aktualizováno 17.01.

Velkolepým návratům z minulosti není konec: Ordinace znovu přivítá někdejšího primáře gynekologie!

Se sympatickým sportovně založeným gynekologem i jeho představitelem se diváci setkávali převážně v první sérii seriálu Ordinace. Když jeho linka ustoupila, odstěhoval se z Kamenice do Prahy, avšak po tříleté pauze se na chvíli vrátil, aby pomohl zamilovanému páru. Nyní, po osmi letech, udělá to samé.

Ordinace: Babeta nevěří svým očím, koho to vidí
aktualizováno 17.01.

ODTAJNĚNO: Do Ordinace se vrací bývalý padouch! Jeho jméno rozhodně nečekáte. VIDEO

Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 se brzy setkají s postavou z minulosti. Jde o muže, který před pěti lety vstupoval do děje jako mladý doktor a o dva roky později příběh opouštěl s nálepkou tehdy největšího „ordinačního“ padoucha, který si ovšem tíhu svých činů uvědomil. Nyní se do seriálu, který ve skutečnosti nikdy neopustil, vrací...

Ordinace: Herec Ján Jackuliak
aktualizováno 16.01.

Martynčák se vrátil s jediným cílem. Udeří znovu, nebo se opravdu napravil? Jackuliak promlouvá. VIDEO

Za návrat Andreje Martynčáka do děje Ordinace je jeho představitel Ján Jackuliak velmi rád, i když kvůli této roli tráví dlouhé hodiny ve vlaku směr Bratislava Praha a zpět. Postava Marynčáka je pro něj charakter k pohledání, který mu obstarává hereckou pestrost. Otázkou je, jak se vykreslí v této sezoně. Poslechněte si.