Ordinace: Leoš Mára
29.11.

Mára předává Charlotte materiály o vině Terezy ze smrti pacientky. Její reakce překvapí. VIDEO

Bezpáteřní Leoš Mára bere smutnou příležitost za pačesy a připravuje si "píseček" pro post ředitele nemocnice, zatímco ten stávající bojuje o život! Jak ten chlap vůbec může v klidu spát? Co na to generální ředitelka? Budete překvapeni.

Ordinace: Co je s Eduardem?
aktualizováno 27.11.

Z nového dílu Ordinace: Co je s Eduardem? Běla dostane špatné zprávy

Eduard se v úterním díle skácel k zemi. Z celkového nervového vypětí a stresu mu selhalo srdce! Jak na tom bude? Jeho, Bělu i Jindřicha čekají nesnadné a proplakané chvíle...

Ordinace: Naštvaná Tereza
aktualizováno 23.11.

V předpremiéře Ordinace: D*vko! Řve Tereza na zástupkyni nemocnice a jednu jí švihne. VIDEO

Přistihla partnera při nevěře a po probdělé noci plné slz potká tu, která se s ním pelešila. Tereze Benešové je v tu chvíli úplně jedno, jak vysoké postavení žena na jejím pracovišti má a bez rozmyšlení se do ní pustí slovně i fyzicky! A co pak? Sledujte v ukázce z nového dílu už nyní.

Ordinace: Rána pro Valšíky
22.11.

Krutá dohra nevěry v příští Ordinaci. Půjde o život!

Rodina Valšíků i tak zažívá těžké časy, bohužel ještě zhořknou. Tereza přišla o dítě a přistihla milovaného chlapa při nevěře. Následně se po ní slehne zem a rodina se obává nejhoršího, že spáchala sebevraždu! Dochází k další ráně v jejich životech! Podívejte se v ukázce ze zbrusu nového dílu, co se u nich bohužel stane…

Ordinace: Naštvaný Mára
23.10.

Mára v úzkých i běsu: Chyboval! Jak ustojí křik Eduarda, který mu dá přešlap sežrat? VIDEO

Tak to tu ještě nebylo, karty se obrací a parchant Leoš Mára je tím, kdo dělá chybu. A proč? Protože se místo pacientovi věnoval milence! Eduard mu přešlap dá hlasitě sežrat a Mára ví, že je v právu… Jak to s ním zamává?

Ordinace: Petr Štěpánek a Zlata Adamovská
26.09.

Ze zákulisí: Štěpánek se smíchem vypráví, jak Zlatka trénuje běh! Jako Valšíkovým jim do smíchu ale nebude

Manželská dvojice Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se dala do vyprávění svých letních činností a zážitků, mezi kterými je trénink běhu představitelky Běly na maratón. Ano, slyšíte správně a s jejich veselým vyprávěním si vše můžete poslechnout. Naznačí také, co je v nových dílech jako Bělu a Edu čeká, prý půjde o život!

Ordinace: Naštvaný Eduard
11.09.

Ostrá hádka Edy a Máry, téměř po něm vystartuje! Dohra je hořká

Eduard Valšík má nervy na pochodu, protože ho jeho vlastní dcera vydírá! Je jasné, že za tím stojí Mára, proto mezi nimi dojde k ostrému konfliktu, při kterém se Eda drží, aby manipulátorovi jednu neubalil. A pak se mu udělá zle...

Ordinace: Eduard a Tereza
aktualizováno 10.09.

Z ÚTERNÍ ORDINACE: Tereza šokuje otce. Co od něj chce? VIDEO

Tahá ji ze dna, kryje její chyby, pomáhá jí na sále, je vydírán jejím ničemným přítelem, mlčí o jejím zabití pacientky a teď tohle... Možná na to má nárok, ale určitě ne způsob, jakým si o to žádá. Tereza opět nemile překvapí svého otce. Co na něj vybalí?

Ordinace: Eduard Valšík obdrží nečekanou výpověď
aktualizováno 08.06.

Z nového dílu Ordinace: Eduardovi na stole přistane nečekaná výpověď! Od koho?

Musel vyhodit schopného operatéra a primáře chirurgie Otu Kováře. A hned v dalších dnech bude řešit odchod dalšího doktora! Nečekaně za ním totiž jeden přijde, aby se rozloučil...

Ordinace: Zaskočený Leoš Mára
07.06.

VIDEO: Eduard Márovi teda pořádně vypálí rybník! Grázlovi dojdou slova. Co fakt nečeká?

Tak to je ta pravá podpásovka pro parchanta, který si myslel, že může vše! Eduard Valšík zabojoval a Márovi zasadil pěknou pomyslnou tečku přímo mezi oči! Tohle vážně nečekal, podívejte se.

Ordinace: Co přinese 818. díl?
16.05.

Květa svědkem noční můry. Při čem nachytala Denisu s Jonášem? VIDEO

Denisa a Jonáš se udobří a utvoří pár! Chudák Květa se stane svědkem jejich rodinného štěstíčka... Prchala zmlátí do krve, v hlavě se mu tak zrodí hnusný plán, jak se spasit. Co víc přinesl 818. díl?

Ordinace: Naštvaný Eduard Valšík
aktualizováno 26.04.

VIDEO z Ordinace: Eduard Terezu konečně nešetří, seřve ji a odhalí pravdu o Márovi! Jak to s ní zamává?

„Ty jsi zabila pacientku! Dokázala ses zachovat chladnokrevně. Vyhýbáš se zodpovědnosti. Jsi zbabělá! Přestaň být naivní, prober se!“ To jsou slova, kterými se Eduard obuje do své dcery a zaslouženě. Dá se říct také: konečně. Má nervy nadranc a není se čemu divit, podívejte se v ukázce, co si Tereza vyslechne a jak to ustojí.