Celý 874. díl Ordinace: Nevěrný Markův večer. Sexu s Erikou se nakonec neubránil

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Neškodný úlet? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Ukázka z Ordinace: Hanák je prostě třída. Jak moc pomůže Zdeně?

Petr Hanák dnes zásadně pomůže Zdeně Suché, díky němu pookřeje a zase se vrátí do práce! Jak se mu to povede? Co tomu bude předcházet? Podívejte se ve videu.

Ukázka z Ordinace: Se Sekorou je znovu zle, Marika ho nachází v mizerném stavu

Jan Sekora se nechal předčasně uschopnit a znovu nastoupí do práce, aby přebral primariát a vyšoupl kralujícího Máru, který si s jeho oddělením po dobu jeho rekonvalescence dělal, co chtěl. Bohužel své síly podcení. Podívejte se, v jak mizerném stavu ho Marika najde…

Čtvrtek v Ordinaci: Kolaps, osudová chyba a Hanákova pomoc Zdeně. VIDEO

Honza Sekora se vrací do práce s cílem vyšoupnout konečně Máru. Jenomže podcení své síly. A Marek se dopustí chyby, na kterou dlouho nezapomene... Co víc přinese 874. díl Ordinace v růžové zahradě 2 ve čtvrtek?

Celý 873. díl Ordinace: Sekora se nechává uschopnit. A Svoboda se vrací jako lékař

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Zabiju si ji sama? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Marek podléhá Erice! VIDEO

Líbila se mu od první chvíle, co ji poznal. Prvnímu pokusu, kdy ho lákala k sobě do postele, sice odolal, na druhý už do smrti nezapomene. Marek boxerce Erice nakonec podlehl a rázem svou Bibi postavil do role podvedené. Podívejte se na jejich vášnivý moment.

Ukázka z Ordinace NETRADIČNĚ: Leoš Mára je nejvíc nejlepší Adamův kámoš

Byť lidi využívá a manipuluje s nimi, dokáže však v některých z nich probudit jejich silnější a lepší stránku. Byť není snadné si to o parchantovi Márovi přiznat, je to skutečně tak. Příkladem je Tereza Benešová, jak si diváci Ordinace pamatují, díky němu přestala fňukat a přijala zodpovědnost za své jednání. Tak kdo ví, jaké dopadne falešné kamarádství pro Adama Svobodu. Mára se pro něj stává oporou...

Sekora ochromen, při vizitě si to k němu nakráčí doktor Adam. Čím to skončí?

Leoš Mára v 873. díle Ordinace přichystá Sekorovi s Marikou kouzelný „dáreček“: Adama Svobodu v bílém plášti zpět na oddělení chirurgie. Zotavující se primář, když ho při vizitě spatří, emoce mu vyletí do výšin stejně jako srdeční frekvence. Byť je šokovaný, jen tak se nevzdá. Čím nelibá siutaci skončí?

Co je se ztracenou Haničkou Suchou? Zvrat ve zjištění se blíží

10. ledna Hanička Suchá beze stopy zmizela z dětského koutku v nákupním centru. Pátrání je v plném proudu, bohužel nepřináší žádné valné stopy jak ze strany police, tak Suchých, kteří pátrají na vlastní pěst. Brzy se všechno změní… Co diváky čeká?

ORDINACE TENTO TÝDEN: Suší na stopě pedofila, Marek v náruči Eriky a nástup Adama Svobody

Suší jsou na stopě Haničky: nejspíš ji unesl pedofil! Mára chce vyštvat Mariku se Sekoru a na oddělení přijme Adama Svobodu. A Marek raději než s Bibi tráví čas s boxérkou Erikou, které nakonec podlehne...

Opakující se hopsání zvládl Čenský s grácií, jen zvýšil spotřebu laku na vlasy. Co v TV neuvidíte

V ději seriálu se odehraje jen jeden skok, při natáčení jich však herec absoluvuje 3x tak víc. Scéna, kdy David Suchý skočí přes ohrádku do dětského koutku, se pro jeho představitele Jana Čenského stala takovou kamzíkovou zkouškou. Ustál ji elegantně. Zavítejte na plac a nasajte atmosféru při výrobě vašeho oblíbeného seriálu.

Nevěra Marka: Intimní scéna si vyžádala dámy dvě. Erika prozradí ve VIDEU víc

Schyluje se k chybě, kterou si pohledný záchranář dlouho neodpustí. Oblíbený pár utrží velkou ránu, neboť Marek Doležal podlehl boxerce Erice. Podvede tak Bibi, která se s ním snaží založit rodinu. Představitelce Eriky je jasné, že vstupuje do děje jako nenáviděná „rozvracečka“, avšak hájí se tím, že v tom není sama. A jak se jí tedy hraje s parťákem Benonim a co prozradila o intimní scéně?