Anička Slováčková z Ordinace v létě nezahálela: Natáčela s exMužem roku!

Aktualizováno 23.08.2019

Anička Slováčková - hlavní fotka

Zpěvačka Anička Slováčková letos v létě rozhodně nezahálela. Dala si sice pár dní relax, ale jinak je v pořádném zápřahu. Právě dotočila nový klip a věnuje se i dalším činnostem – v divadle či v televizi. Teď představila nový název kapely a brzy odprezentuje i nový klip!

 „Klip, který jsme natočili, se jmenuje LEO, a je to celé směřované na takového „random“ kluka, který se nechová úplně hezky k holkám, a my mu to tu dáme pěkně sežrat…Hraje ho předloňský Muž roku Matyáš Hložek. Spolupráce s ním byla skvělá, je to pohodář,“ prozradila Anna Julie Slováčková. Premiéra klipu je plánována na polovinu září…

„Věřím, že se tohle naše dílo bude fanouškům a divákům vůbec líbit. Kromě toho připravuji s kapelou další singl, ten vyjde do konce roku. Na tom spolupracuji s Patricií Fuxovou, která má kapelu Vesna. Je to velmi šikovná skladatelka, hudebnice, textařka a má za sebou opravdu hodně zajímavých projektů,“ uvedla Anička. Se svou kapelou vystupuje jak v Praze, jako například tento týden na náplavce, kde byl hostem její kolega, zpěvák Petr Kutheil, tak i po celé republice. Nyní připravují další vystoupení. Stěžejní a samostatný koncert pak tuto formaci čeká 12. prosince v Divadle Semafor. Kapela má nový název AURA. Původně se jmenovala The Primes, ale protože někteří název komolili a texty jsou přeci jen v češtině, tak se muzikanti společně s Aničkou Slováčkovou shodli na změně jména. 

Kromě natáčení singlů a klipu, se zpěvačka věnuje stále roli sestřičky v úspěšném seriálu Ordinace v růžové zahradě. „Můžu prozradit, že se tam ta moje postava pěkně rozjíždí a diváci budou hodně překvapení, co všechno mě tam bude čekat… Bude to hodně zajímavé. Co se týče divadla, tak hraju v muzikálu Krysař, v muzikálu Královna Kapeska, který se přesouvá z Hybernie do Karlínského divadla a hraju i v Divadle Semafor,“ podotkla k výčtu svých divadelních rolí mladá sexy zpěvačka a herečka.

Nova.cz

To nejlepší ze streamu: Erika prozradila, kdo se bude muset postarat o malého Tobiáše!