Tento týden v Ordinaci: Sekora vytáhne Mariku z hořícího hausbótu. Přežije to?

Publikováno 28.10.2019


Marika se bojí Zálešáka, a tak se se Sekorou odstěhují na jeho hausbót. Marek se zoufale snaží sladit svoji práci s péčí o Tobiáše. Martin zariskuje při operaci pacientky, po které je na ostří nože s Alenou a Bělou. Co dalšího se bude dít tento týden?

Marika se Sekorou se odstěhují na hausbót, protože se tam cítí víc v bezpečí. Zálešák ale v noci nechá Sekorovi zničit motorku jako výhrůžku. Vystresovaná Marika si omylem vezme dva prášky na spaní a z roztržitosti postaví plastovou konvici na rozpálenou plotýnku. Usne a hausbót začne hořet...

Marek se zoufale snaží sladit svoji práci s péčí o Tobiáše. Propuštění Eriky je v nedohlednu. Markovi pomáhají známí, ale je to spíš jen pro zlost. Marek se rozhodne pro zásadní krok. Tobiáše totiž miluje.

Martin zariskuje při operaci těhotné pacientky, u které mu asistuje Alena a Jakub.  Martin si doslova masíruje ego. Vše končí střetem s Alenou a Bělou, Martin je totiž neústupný.

Mára dá Vojtovi jasně najevo, že ho zničí u atestace, jestli nedá Táně pokoj.

Stárková se bojí o svoji patnáctiletou dceru a přivede ji na prohlídku k Martinovi. Josefína se mu tajně přizná, že má za sebou první sexuální zkušenost.

Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově.

Podívejte se na poslední díl Ordinace.