Sestřih Ordinace: Hanák vyhrál svůj boj se smrtí!

Aktualizováno 23.09.2014


Nenechte si ujít rekapitulaci z posledního letošního dílu s názvem Ještě není čas. Odehrálo se v něm mnoho zajímavého! Hanák se v klinické smrti sešel s Daliborem Fryntou! A nakonec vyhrál nad svým zraněním a přežil. A také se slavily Vánoce! Tak se podívejte.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Hanák bojuje o život. S bodným poraněním končí na sále a během operace nastane srdeční zástava. V klinické smrti se setká s Daliborem Fryntou, který mu řekně, že ještě není jeho čas. Následně Hánákovi naskočí srdce a po operaci se probudí vedle šťatné Gábiny, která si mezitím uvědomila, co pro ni Petr stále znamená.

V domácnostech lékařů a sester probíhají vánoční přípravy. Zdena Suchá gruntuje a vyčítá Suchému, že před jejím řáděním utíká do nemocnice. Pak ale pochopí, že jde o Hanáka. Nakonec mají Suší i s Lepařovou krásné Vánoce.

Běla Valšíková chce o Vánocích lenošit. Ale plány jí zkříží Jindřich Valšík a Honza Pantoflíček, kteří přihlásí Jánského chalupu do vánoční soutěže o nejkrásnější stavení.

Doktor Švarc propadá sebelítosti, že ho v nemocnici nikdo nemá rád. Vánoční atmosféra poplete hlavu Babetě, která se za Švarcem vydá, aby ho utěšila a dala mu malý dárek…

 

PODÍVEJTE SE, CO SE UDÁLO V PŘEDCHOZÍM DÍLE:

Zdroj: Nova.cz

 

Staňte se fanoušky Ordinace na Facebooku