CELÁ EPIZODA ORDINACE: Grázl Rudovský byl dopaden! Jirka postřelen

Aktualizováno 02.01.2015

Ordinace: Rudovský dopaden
Zdroj: Nova.cz

Utekl vám aktuální díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Už to bude dobrý? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

 Přehrát celý díl

 

 

Jirka se rozhodne na vlastní pěst zachránit Tomáše a Kateřinu. Je jasné, že v boji proti Rudovskému a jeho zločincům nemůže uspět, pokusí se o to ale. Pomáhá mu Nina, po Rudovském chce, aby mu vydal Tomáše, jenomže při předání je taktéž zajat a pak pořádně zmlácen. Všichni tři jsou pak drženi ve skladu u Rudovského, hrozí jim, že zemřou. Vypadá to na jejich poslední chvilky, když na místo vtrhne policie! Spustí se šílená přestřelka a boj o život. Rudovský je ale nakonec policií polapen! Jirka je postřelen do nohy, v rámci možností jsou ale všichni v pořádku a zachráněni.

I díky policistovi Janákovi je Rudovský chycen. Ten si potvrdí, že kolega vyšetřovatel je do celého zločinu zapojen. A s pomocí Babety ho nasměruje tak, aby se Rudovskému dostal přímo na kobylku. A vyjde to.U

Mázlů nastupuje jako chůva Dana, jenomže musí odjet na pohovor, a tak ji u Mázlů zastoupí její dvojče pařmenka Jana. Ta u Mázlů rozpoutá pořádný čurbes, ovšem Jakub s Čestmírem jsou nadšení, jak je Dana prima veselá holka. Jsou s ní spokojeni, aniž by tušili, že to vlastně není ona.

Gábina se dozví, že Čmáňa nebude žalovat ani Andreu, ani nemocnici. Zatají to, aby Andrea nezmařila její svatbu s Hanákem. Ten se to pak dozví, zuří, ale Gábině nedá nic najevo.

 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?