DĚTI HERCŮ Z ORDINACE: Kdo komu jakoby z oka vypadl? Podívejte se!

Aktualizováno 13.06.2016

Děti herců: Adamovská se synem, Morávková se synem, Rychlý s rodinou
Zdroj: Profimedia

Poznejte děti vašich oblíbených herců ze seriálu Ordinace, jdou v jejich šlépějích? A jsou jim podobní? Podívejte se na fotky!

 Přehrát poslední díl

 

Ivana Jirešová, dcera Sofie

V současné době žije Ivana Jirešová s muzikantem Viktorem Dykem. Dceru Sofii má z předchozího vztahu s novinářem Ondřejem Höppnerem, mají střídavou péči. Toto rozhodnutí bylo spojeno s mnoha nepříjemnostmi, v současné době se situace uklidnila.

• Tajnosti Ivany Jirešové: Za dvacet let se chci starat o vnoučata

Zdroj: Profimedia

Sofie je na prvním stupni základní školy a prý ji škola moc baví. Slabou stránkou je pro ni matematika, naštěstí má ale hudební talent a hraje krásně na klavír. Protože se blíží prázdniny, obě se moc těší a mají velké plány. První část budou v Čechách a ke konci se vydají až do Maroka.

Zdroj: Profimedia

 

 

 

Martin Zounar, dcera Claudie

Martin Zounar je s přítelkyní Simonou již třináct let, svatba ale na obzoru není. Před šesti lety se jim narodila dcera Claudie. Z té je už malá slečna a od září by měla nastoupit do první třídy.

• Martin Zounar: Neoblečený motorkář je mrtvý motorkář

Zdroj: Profimedia

 

 

 

Dana Morávková, syn Petr

Čemu se bude jednou věnovat syn Dany Morávkové Petr ml. (17)? To zatím netušíme, ale prý ho jeho maminka bude ve všem podporovat. Čas na rozhodování ještě má, je totiž stále studentem osmiletého gymnázia. Petr svou maminku občas doprovází na společenské akce a chová se jako pravý gentleman. Stane se po vzoru svých rodičů hudebníkem nebo hercem? Nechme se překvapit.

Zdroj: Profimedia

• 20 let Dany Morávkové: Podívejte se, jak rostla s Novou

Morávková s manželem Petrem Maláskem a synem:

Zdroj: Profimedia


 

 

Zlata Adamovská, dcera Barbara, syn Petr

Se Svým bývalým manželem Radkem Johnem má Zlata Adamovská dvě děti. Dcera Barbara (29) vystudovala hispanistiku a je vdaná za svého dlouholetého přítele. Synu Petrovi je dvacet let a stejně jako jeho sestra se médiím vyhýbá. O pozornost zkrátka nestojí a na společenských akcích se objevuje jen zřídka.

Adamovská se synem Petrem:

Zdroj: Profimedia

• Zlata Adamovská jak ji neznáte: V roli sexy pistolnice!

Adamovská s dcerou Bárou:
Zdroj: Profimedia

 Jan Čenský, syn Matyáš

Jaký otec, takový syn. Alespoň to platí pro Jana Čenského a jeho syna Matyáše. Oba dva totiž sdílí stejné nadšení pro sporty jako třeba windsurfing, lyžování nebo jachting. Matyášovi je dnes 25 let a svému otci jako kdyby z oka vypadl.

Zdroj: Facebook/isifa.com

• Tajnosti Jana Čenského: Trapas při postelové scéně! Co se stalo?

Před dvěma lety odjel studovat do Brisbane v Austrálii. Pracoval také jako lektor angličtiny nebo profesionální barman. Pro jakou profesi se definitivně rozhodne, ještě neví. Jedno je ale jasné, herectví to nebude.

Matyáš Čenský vpravo

Zdroj: Profimedia

 Petr Rychlý, syn Ondřej, syn Matěj, syn Petr


Velkou rodinu má herec, komik a dabér Petr Rychlý jak v seriálu Ordinace, tak i v osobním životě. Z prvního manželství s herečkou Pavlou má Rychlý dva syny – Ondřeje a Matěje. Ondřej (23) jde v otcových hereckých šlépějích, studuje konzervatoř, hraje v divadlech a objevil se v několika seriálech. Po boku svého otce stanul právě v seriálu Ordinace, kde v roli Kuby Konráda ztvárnil seriálového syna.Ze začátku jsem měl strach, jak to bude fungovat, snažil jsem se, abych ho i já nerežíroval, abych se udržel, protože jak se říká, mnoho režisérů, hercova smrt. A udržel jsem se, navíc nebylo proč synovi radit, je zodpovědný, bere všechno vážně. Daří se mu v této profesi,“ vyjádřil se Rychlý ke společnému hraní se synem. Ondřeje můžete nyní vídat v reprízách seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Ondřej Rychlý v seriálu Gympl
Zdroj: Archiv TV Nova

Nejstarší syn Matěj (25) se vrhl do odvětví zcela jiného – zpravodajství, pracuje jako reportér. Se současnou manželkou, bývalou profesionální tenistkou, Janou má Petr Rychlý syna Petra. Nejmladšímu potomkovi je deset let a prý je komediant od narození, tak uvidíme. Společně se ženou vychovává Rychlý ještě nevlastní dceru Denisu (16), kterou má Jana z předchozího vztahu.

• Zkažená klapka z Ordinace: Petr Rychlý se odbourá smíchy

Petr Rychlý s manželkou Janou a nejmladším synem Petrem


 

 

Podívejte se také na:
SLAVNÉ DĚTI SLAVNÝCH HERCŮ: Kdo šlape svým rodičům na paty?
- Hvězdy Novy jak jste je ještě neviděli. Poznáte je všechny?
Poznáte syna slavného herce? A co nám o něm jeho táta prozradil? Zjistíte v rozhovoru
VIDEO: Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina?


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?