Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě 2! Co od nich můžeme čekat?

Aktualizováno 30.07.2016

Ordinace: Nové postavy 2016
Zdroj: Nova.cz

V nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 se můžete těšit na nové postavy. Jak ovlivní životy vašich oblíbených hrdinů? Komu pomůžou nebo naopak uškodí?

Přehrát poslední díl

 

Marika (Andrea Kerestešová)
Koncem sezony rozvíří vody na chirurgii nová posila - ctižádostivá a sexy lékařka Marika. Přichází s Jáchymem (Lukáš Hejlík), který je poprvé opravdu zamilovaný. Má smůlu, že právě do Mariky, která navzdory svému šarmu a milému vystupování, nebere ohledy na nikoho a jde si nekompromisně za svým. Chce se stát primářkou.

Zdroj: TV NovaOta Kovář (Martin Stránský)
Staronová postava Ota Kovář se z Počátků vrací do Kamenice právě v době, kdy vrcholí spor mezi Suchým a Hejdukem. Zjišťuje, že i život Kateřiny se změnil. Nic není takové, jaké to bylo v době, kdy Kamenici opouštěl.
 

Zdroj: Archiv TV NovaNaďa (Lucie Zedníčková)

Renomovaná právnička a Švarcova spolužačka ze školy. Je přesvědčena, že někde uvnitř je Švarc stále malé, nevinné dítě. Pomáhá mu s obhajobou a přitom se snaží v něm najít i něco hezkého. Podaří se jí to?

Zdroj: Archiv TV NovaAisha (Eliška Boušková)

Gynekoložka. Černoška z Ugandy. Všechny předsudky a nedůvěru odbíjí se šarmem a humorem, kterým může konkurovat i samotnému Mázlovi. Toho neustále překvapuje svými znalostmi a dává zabrat jeho egu, protože má často pravdu. Aisha má tajemství, kvůli kterému přijela do Čech. Mázlovi se podaří zjistit, co ji trápí. Pomůže jí?
 

Zdroj: Archiv TV Nova

 

Aloisie (Jana Boušková)
Sestřička v Růžovce. Hrozivá chlapice s dobrým srdcem, která rozumí dětským pacientům. I když se zpočátku zdá, že nemá city, s Jindřichem si začínají rozumět.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

Zdeněk Zeman (Ondřej Kavan)
Novou důležitou postavou pro novou jarní sérii je záchranář ZDENĚK ZEMAN, který má za sebou vojenskou kariéru. Třicetiletý atraktivní a na první pohled sympatický mladý muž, který si ale s morálkou starosti nedělá. Za milým úsměvem se skrývá cosi temného.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

 

Nova.cz

To nejlepší ze streamu: Erika prozradila, kdo se bude muset postarat o malého Tobiáše!