Miky, Magdička, nebo Hanička: Hlasujte o NEJOBLÍBENĚJŠÍ DÍTKO v Ordinaci!

Aktualizováno 20.06.2018


Ještě ani pořádně neumí mluvit a i přesto si bez nich Ordinaci už nedokážeme představit. Jsou totiž hlavně roztomilé! A některé nám doslova rostou před očima. Řeč je samozřejmě o našich Ordinačních ratolestech! A který prcek je váš nejoblíbenější? Hlasujte v anketě.

 

Přehrát poslední díl

 

Nevidíme je na televizních obrazovkách pokaždé, ale když se tam objeví, stojí to za to! :)

 

Martínek 
(syn Stely Seifertové a Tomáše Zajíce)

Zdroj: Nova.cz

Je to pár dní, co se za dramatických okolností Martínek narodil. Svůj boj o život vyhrál, jeho máma bohužel ne. Podlehla zraněním po vážné autonehodězemřela několik hodin po jeho narození. Nikdy ji neuvidí. Milujících osob bude mít ve svém životě ale mnoho. A jestli ho bude vychovávat jeho otec Tomáš Zajíc, nebo rodina zesnulé Stely, to odhalí až nové díly!

 

 

Mikuláš "Miky"
(syn Čestmíra Mázla a Magdy Mázlové)


Blonďaté vlasy, modrá kukadla a sladký úsměv. Malý Miky Mázl je roztomilost sama. A i jemu bohužel zemřela máma. Ovšem táta s bráchou na něj nedají dopustit! A o zábavu u nich doma teda není nouze.
 

TOHLE MUSÍTE VIDĚT: Sladké "ANO" Mikyho Mázla!
TOHLE MUSÍTE VIDĚT: Sladké "ANO" Mikyho Mázla!

 
Magdička
(dcerka Jakuba Mázla a Lindy Kalinové)

Zdroj: Archiv TV Nova

Pánskou domácnost u Mázlů narušuje pouze Magdička, dcera Jakuba a Lindy. Mladí rodiče se své role teprve učí, Jakub si ale oproti Lindě vede na výbornou! Dcerka je u něj a její výchovu zvládá skvěle. A při tom ještě pomáhá s bráškou Mikym.

 

 
 

Hanička
(dcera Zdeny a Davida Suchých)

Zdroj: Archiv TV Nova

Je nejmladším členem rodiny Suchých. Její příchod na svět byl trochu komplikovaný, narodila se totiž předčasně. Dnes je z ní ale zdravá krásná holčička, která provádí lumpárny se svým starším bráškou Toníkem. A věřte, že je všechny opět brzy uvidíte!
 

 

 

Filípek
(syn Gábiny Vajnerové a Petra Hanáka)

Zdroj: Archiv TV Nova

Měl to hodně dobrodružné - už když byl v bříšku. Gábina si totiž brala Filipa Vajnera, po kterém je i pojmenován. Otcem je ale Hanák, i když se jednu dobu zdálo, že nemůže mít děti. Jeho rodiče se poté k sobě vrátili. Pečovali o něj tak trochu střídavě apřesto spolu. Procházeli si totiž určitými problémy, a tak si jednu dobu užíval maminky, poté zase tatínka. Nyní, po jejich rozchodu, žije Filípek s maminkou. Táta ho ale často vídá. 

 
 

I když už jsou starší, nemůžeme je opomenout.Toník
(adoptovaný syn Zdeny a Davida Suchých)

Zdroj: Archiv TV Nova

Měl těžké dětství. Jeho biologická máma Rosická byla závislá na drogách. Nestarala se o něj. Hodně s ní okusil. Jeho cesta se ale naštěstí skřížila s tou Zdeninou. A od té doby se už nerozdělila. S Davidem si ho zamilovali a také přijali za svého.

Gituška
(dcera Lucie Vágnerové a Tomáše Hrušky)

Zdroj: Nova.cz

Její rodiče se měli moc rádi. Bohužel to skončilo. Svého biologického tátu Hrušku Gita moc nevídá. Péči o ni ale s láskou převzal Darek, nynější muž Lucie. A Gituška se brzy dočká sestřičky, nebo bratříčka!

 


 

Vašík a Eliška Pokorní
(děti Marie Pokorné)

Zdroj: Archiv TV Nova

Když Marie Pokorná umírala, její játra přestala po těžké žloutence správně fungovat, prosila zprvu svou šéfovou a poté svou kamarádku, aby se postarala o její dvě děti. Běla si na sebe vzala velké břemeno, naštěstí se z něj ale stala náplň jejího života. Děti má ráda a oni ji.