Dcera Suchých z Ordinace Hanička: Jak se k roli dostala? Vyzpovídali jsme její pravé rodiče

Aktualizováno 18.02.2019


V seriálu ji znáte jako dcerku Zdeny a Davida, Haničku Suchou, ve skutečnosti se tahle roztomilá princezna jmenuje Eliška Obrová a už brzy oslaví své čtvrté narozeniny. Co na malou herečku prozradili její skuteční rodiče Lenka a Tomáš, kteří na rozdíl od Dany Morávkové a Jana Čenského herecký svět teprve poznávají?

 

Přehrát poslední díl

 

Jako Hanička se seriálovými rodiči

Zdroj: Archiv TV Nova


Eliška se mezi velkými herci ocitla doslova „obrovskou“ náhodou a tak trochu oklikou. „V seriálu tehdy potřebovali přeobsadit holčičku, dozvěděla se o tom moje kamarádka, která měla ve štábu známou. Původně jsem si myslela, že to bude epizodní rolička do jednoho dílu, nečekala jsem, že se z toho vyklube dlouhodobé natáčení.

Eliška se svými pravými rodiči
Zdroj: Nova.cz


Ale jsme moc rádi, Elišku hraní baví,“ prozradilamaminka Lenka. Podle tatínka Tomáše je Eliška velká herečka i doma. „Často si vymýšlí a na něco si hraje. Jestli ale jednou bude herečka, na to je ještě brzy, ale byl bych rád, pokud ji to bude bavit,“ přeje si Tomáš Obr. Koneckonců rodina už poznala, jak chutná sláva. Elišku díky její roli Haničky zastavují lidé na ulici. „Nedávno za námi vyběhla paní v ZOO, aby se s Eliškou vyfotila, a občas nás zastavují lidé v obchodě nebo na parkovišti,“ smějí se rodiče malé hvězdičky.

Eliška v zákulisí

Zdroj: Archiv TV Nova


Poslední natáčení před prázdniny Eliška odehrála se sádrou na levé ručičce. „Skřípla si palec do dveří a v nemocnici se rozhodli, že jí to zafixují,“ vysvětlil tatínek Eliščinu bolístku. Se sádrou musela zvládnout nejenom celý den na place, ale i výlet pod stan, který rodiče naplánovali na první prázdninový týden.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Miky, Magdička, nebo Hanička: Hlasujte o NEJOBLÍBENĚJŠÍ DÍTKO v Ordinaci!
Miky, Magdička, nebo Hanička: Hlasujte o NEJOBLÍBENĚJŠÍ DÍTKO v Ordinaci!