Ivana Jirešová o PORODU: Nestihla jsem se zbavit zbytků krve...

Aktualizováno 29.09.2016

Domácí porod v Ordinaci - 2
Zdroj: TV Nova

Herečka Ivana Jirešová jako matka dobře ví, co takový porod obnáší. Takže není divu, že v jejím podání je příchod nového života na svět úžasně autentický.

Železniční neštěstí, smrt na sále a dramatický porod Ivany Jirešové alias barmanky Lucie. Přesně takový je první díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 v nové sezóně. A jedno je jisté, půvabná herečka na něj jen tak nezapomene.


Ač Lucie nepatří mezi zastánkyně domácích porodů, co čert nechtěl, svého druhého potomka přivedla na svět na pohovce rodinného domku, který si vyhlídla ke koupi, a to jen za pomoci nového zdravotního bratra Vilíka.
 

Zdroj: TV Nova

 Sympatická herečka si z natáčení odnesla i viditelný suvenýr. „U porodu je pochopitelně krev, takže ani na mě maskérky nešetřily. A protože jsme tuto scénu netočili v ateliéru, ale v exteriéru, nemohla jsem se pak pořádně osprchovat, takže jsem ji jen v malé koupelně omyla a běžela do divadla. Zbytky krve na mně zůstaly, takže to pak v divadle působilo zvláštně,“ směje se herečka.

Zdroj: Nova.cz

„Ta holčička je nesmírně hodná, je čerstvě narozená, tak nevím, jestli je už rozkoukaná. Když ji vidím, jsem z ní naměkko. Jsem hodně senzitivní člověk, když hraju s dětmi, nemyslím na text, ale na to, aby děti byly v pohodě,“ přiznává Ivana.

Vy se na Bětušku můžete těšit už v úterý ve 20.20.

Zdroj: TV Nova


A kdo je Vilík Brouček (hraje Roman Štabrňák)?


Vilík je dobrák od kosti. Jinak se snad o nové posile kamenické sesterny ani mluvit nedá. Jenomže on tou svou přílišnou dobrotou umí lézt pěkně na nervy. Vilík miluje jídlo a moc rád by miloval i nějakou dívku, kamarádek má nepočítaně, jenomže ani zdaleka není lamačem dívčích srdcí a v ženách víc než cokoliv jiného vzbuzuje soucit. Zželí se ho hlavně Lucii a Darkovi, což trošku nabourá jejich poklidný rodinný život.

 

Z NOVÝCH DÍLŮ ORDINACE: Milostné zvraty u Mázlů! A nejen to
Z NOVÝCH DÍLŮ ORDINACE: Milostné zvraty u Mázlů! A nejen to

 

 

 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?