Viděli jste: Překvapení pro Bělu, šokovaná Marika a nebezpečně sexy Heluš

Aktualizováno 20.11.2016

Ordinace: Heluš balí Bobana
Zdroj: Archiv TV Nova

Čtvrteční Ordinace byla plná překvapení. O to největší se postaral Jindřichův pes Čenda - vyšlo najevo, že se před pár měsíci zapomněl se sousedovic fenkou, která mu povila štěňata. Nikdo je ale nechtěl, co se s nimi stalo? Adam šokuje kolegy, když přišel s geniálním řešením náročné operace. Tohle nikdo nečekal, natož pak Marika! A Heluš zaútočí ženskými zbraněmi. Takhle sexy jste ji ještě neviděli!

 

Přehrát poslední díl


Aloisie s Jindřichem gruntují vilu před návratem Běly z nemocnice. Ale objeví se nečekaná komplikace: sousedka přinese Jindřichovi štěňata, jejichž otcem je Jindřichův jezevčík Čenda. Aloisii div netrefí šlak a co na to teprve řekne Běla, až se unavená vrátí domů? Její reakce vás překvapí…

Zdroj: Nova.cz

Marika se snaží dokázat Otovi, že je dobrý chirurg a měla by operovat ty nejsložitější zákroky. Ota jí ale nevěří a dělá všechno pro to, aby jí srazil hřebínek Dál upřednostňuje mladého a nezkušeného Adama. Ten ale nečekaně zaperlí a překvapí tak jeho, Mariku a možná i sám sebe. Co se stane?

Zdroj: Archiv TV Nova

Heluš a Švarc se snaží společně zabránit sňatku Babákové a řidiče Bobana. Heluš napadne řešení: Bobana musí svést stůj co stůj. V tom mundúru pro uklízečky to ale jistě nepůjde. Musí se pořádně oháknout. Takhle sexy ještě nebyla!

Zdroj: Archiv TV Nova


Nejen to přinesl 682. díl s názvem Čenda má problém.


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?