Ze života krásky Andrey Kerestešové: Co na ní její manžel miluje nejvíc?

Aktualizováno 30.11.2016


Vídáte ji jako sexy lékařku Mariku ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Věděli jste, že jejím velkým koníčkem je focení? Dostala se k němu v Indii a od té doby fotí pořád. Nejraději děti nebo portréty žen. A my jsme se byli přesvědčit, jak jí focení jde a zastihli jsme ji dokonce s jejím manželem.

Přehrát poslední díl

 

Kalendář s fotografiemi dětí trpících vzácnou nemocí, fenylketonurií. Tak tohle je Andrein zatím největší fotografický počin. Pro děti s touto nemocí život opravdu není žádné peříčko. Pokud by chtěly neomezeně jíst nějaké běžné potraviny, mohly by si dopřát pouze cukr a olej, to by jim ale logicky také ublížilo. Za den musí sníst přesně odvážené množství daných potravin, jinak by jim hrozilo poškození mozku. A právě na podporu těchto dětí Andrea kalendář nafotila.

Svatební fotka Andrey a Mikoláše

Zdroj: facebook


My jsme na křest tohoto kalendáře vyrazili a při té příležitosti se Andrey - mimo jiné - zeptali na rady začátečníkům ve focení. V reportáži se toho dozvíte ale mnohem víc! Vyzpovídali jsme také jejího manžela hudebníka Mikoláše Růžičku, dokonce i zahrál.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Exkluzivně DO ZÁKULISÍ Ordinace: A s průvodkyní Michaelou Badinkovou!

 

VIDEO: Rychlý čelil pikantní operaci. Zúžení intimních partií…