ORDINACE tento týden ve VIDEU: Mikulášská nadílka, Vilíkovo potěšení a vyřízený Švarc!

Aktualizováno 05.01.2017


Za anděla a Mikuláše půjdou letos Alena a Čestmír. Chybět ale nebude ani čert... Heluš ohromí zpráva o skutečném bohatství Babákové. A Marika začne podezírat Máru, že je narkoman... A co víc vás čeká? Podívejte se!

 

Přehrát poslední díl

 

695. díl - Bratr a sestra
V TV 6. 12. 2016 od 20:20 na Nově

Alena se snaží vyhýbat Čestmírovi v soukromí i v práci. Plány jí ale zkříží Babeta, která organizuje Mikulášskou oslavu. Za Mikuláše půjde letos Čestmír a role anděla se má zhostit právě Alena. Márovi hrozí, že se na pracovišti prozradí jeho závislost. Ztratil totiž na pokoji pacientů pytlík s drogou a ten se dostane do rukou vrchní Babetě. Vilík Brouček s podporou terapeutky Jarmily rychle získává sebevědomí ve vztahu k ženám. A úspěch na sebe nenechá dlouho čekat: malířka Diana pozve Vilíka na rande.
• SLEDUJTE v upoutávce v hlavním videu.

 


696. díl - Superman nikdy nespí
V TV 8. 12. 2016 od 20 :20 na Nově

Zdroj: TV Nova


Marice začíná být podezřelé Márovo podivné chování. Primář slouží dlouho v kuse beze spánku, k tomu trpí zvláštními výkyvy nálad. Heluš namluvila Bohdanovi, že Babáková je na mizině, a snaží se získat její přízeň sama. Švarc se „chudé“ Babákové vyhýbá, ví, že se musí za každou cenu vyvléknout z chystaného sňatku, jinak by skončil stejně jako kdysi s Heluš. David Suchý doufá, že pro něj kauza pacienta Lebedy jednou provždy skončila. Jenže duševně nevyrovnaný Lebeda touží po pomstě a jen tak se nevzdává...

 

Dívejte se!