ÚTERNÍ DÍL ORDINACE: Mikulášská nadílka i trable "sourozenců"

Aktualizováno 10.03.2018

Mikuláš v Ordinaci: Hanák, Alena, Mázl
Zdroj: Archiv TV Nova

Utekl vám aktuální díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Bratr a sestra? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

 Přehrát poslední díl

 


• Ordinace v růžové zahradě 2: 695. díl - 1. část


• Ordinace v růžové zahradě 2: 695. díl - 2. část

 

Babeta uvrtá Alenu s Mázlem, aby se společně zúčastnili mikulášské nadílky pro děti v nemocnici. Mázl má dělat Mikuláše, Alena anděla. Mázl ale nevydýchá přítomnost Aleny a s průhlednou výmluvou uteče. Alena se pak náhodou dozví, že Mázl pařil s Norou („sobicí“). Myslí si, že Mázl jí nechce přiznat, že má nový vztah. Mázla se dotkne, že Alenu ani nenapadlo, že příčinou by mohly být jeho city k ní. A potvrdí, že jediné správné řešení jejich vztahu, je odjezd Aleny.

 

VIDEO: Rychlý vzpomíná na prvního ordinačního Mikuláše. Před 12 lety to bylo trochu jinak...
VIDEO: Rychlý vzpomíná na prvního ordinačního Mikuláše. Před 12 lety to bylo trochu jinak...Mára dostane další zásilku koksu. Jeden sáček s drogou mu vypadne na pokoji pacientky Urbánkové, kde ho najde Vilík. Mára tu událost nejdřív chce nenápadně zamést pod stůl, ale když Marika trvá na tom, aby se věc prošetřila, vymění drogu v sáčku za umělé sladidlo a přesvědčí všechny, že nešlo o nic vážného. Marika si však všimne, že Mára se chová divně, navíc ho přistihne, když krvácí z nosu. Marika začíná mít podezření, že s Márou není všechno v pořádku...


Vilík je jako vyměněný. Oplývá sebevědomím, protože malířka Diana si ho vybrala za model pro svůj obraz. Když ho navíc Diana pozve na rande a mají spolu sex, je Vilík na vrcholu blaha. Ukáže se však, že Diana nestojí o vztah. A zhrzený Vilík se vrací ke kamarádům Darkovi a Lucii, které kvůli sexuálnímu zážitku zradil.
 

 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?