ÚTERNÍ TRUCHLIVÝ DÍL ORDINACE: Lenka Ženíšková umírá...

Aktualizováno 13.01.2017

Ordinace: Lenka zemřela
Zdroj: Nova.cz

Utekl vám aktuální díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Už jsme velký holky? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

 Přehrát poslední díl

 


Ordinace v růžové zahradě 2: 697. díl - 1. část


Ordinace v růžové zahradě 2: 697. díl - 2. část

 

Lenka s otcem a Bělou odjíždí do Prahy na konkurs akrobatického divadla. První den nezvládne povinnou sestavu, její šance se zdají být nulové, ale druhý den dokáže ještě všechny oslnit svou volnou exhibicí. V konkurzu vítězí, ale vyčerpání po výkonu způsobí plicní embolii. Cestou do nemocnice Lenka v sanitce umírá.


Suchý je obětí stalkingu svého bývalého pacienta Lebedy. Nejprve se mu vloupal do bytu, kde nechal fotografie dětí jako varování, posléze rozesílá jménem Suchého spamy kolegům, rozhazuje připínáčky na pískovišti a zvoní v noci na dveře Suchého bytu. Smutné je, že se policie nechce případem zabývat. Suchý má potíže v práci, protože nenastoupí kvůli strachu o děti na noční příslužbu. Nakonec se neúnosnou situaci rozhoduje řešit odesláním dětí k otci. Nad vodou ho drží Naďa Růžičková, situace je oba znovu sbližuje. S případem Lebedy souvisí také úraz jeho bývalé ženy. Lebedová si při autohavárii roztříští pánev a na sále jí Suchý s Alenou Rytířovou musejí odebrat slezinu. Lebedová je v bezvědomí – o její havárii se ale začíná zajímat policie, neboť je zde podezření z cizího zavinění.
 

VIDEO: Au, to je podraz! Tohle Babákovou hodně zabolí!
VIDEO: Au, to je podraz! Tohle Babákovou hodně zabolí!

Heluš se sbližuje s Babákovou, pečou spolu dokonce perníčky a ujišťují se o přátelství. Švarc se jim to pokusí překazit, vloupá se do bytu Heluš a ukradne směnku, která slibuje výplatu pěti milionů Heluš, když Švarc vyžení jmění Babákové. Heluš se pokusí doličný papír Švarcovi vytrhnout, svědkem jejich rvačky je ale i Babáková, která se tak dozví pravdu o Heluš. A tak to vypadá, že utřou oba.

 


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?