ÚTERNÍ DÍL ORDINACE: Kmotr Vilík bere svou úlohu zodpovědně, zaútočil na Švarce!

Aktualizováno 17.02.2017

Ordinace: Kmotr Vilík bere svou úlohu zodpovědně
Zdroj: Nova.cz

Utekl vám aktuální díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Kmotr popleta? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

• Ordinace v růžové zahradě 2: 703. díl - 1. část

• Ordinace v růžové zahradě 2: 703. díl - 2. část


Vilík má být kmotrem na křtu Bětušky Vágnerové. Po peripetiích – hospitalizace faráře Šohájka, který má křtít, zničení dortu, opomenutí křestního roucha a jeho vlastnoruční výroba – v kostele náhradní farář zjistí, že Vilík není pokřtěný, nemůže tudíž být kmotrem. Šohájek to vyřeší. Pokřtí Vilíka i Bětušku zároveň. Po křtu si Vilík všimne, že se každý pozastavuje nad Bětuščinými zrzavými vlásky. Začíná se vykládat, že Bětuška není Darkova. Když to řekne na sesterně i Švarc, dostane od vytočeného Vilíka knihou po hlavě! Darek pak Vilíka uklidňuje: on si je jistý, že je otcem Bětušky a barva vlásků se časem změní.
 

Ukázka: Vilík napadl Švarce a pak mu vyhrožoval! Cože?
Ukázka: Vilík napadl Švarce a pak mu vyhrožoval! Cože?


Běla se zotavuje po operaci, za týden se má vrátit do Růžovky. Je tam ale nečekaně povolána mnohem dřív, když matka malého pacienta nařkne Ženíška, že ordinuje opilý. Běla se dozvídá, že matka má pravdu. Ženíšek se jí vzápětí svěřuje, že práci v Růžovce nezvládá, rodiče s dětmi mu stále připomínají zesnulou Lenku, proto se opíjí. Běla schvaluje Ženíškovi, aby odjel za bratrem do Jeseníků. Ukončí rekonvalescenci a bude v Růžovce ordinovat sama.

Zdroj: Nova.cz


Hanák musí operovat nohu Šárky Šedivé. Andrea mezitím přijímá Kláru Fabiánovou se zlomeným zápěstím. U Kláry je vzhledem k její dlouhodobé diagnóze důležité, aby mohla hýbat zápěstím. Andrea je odhodlaná udělat pro to maximum a o asistenci při operaci žádá Hanáka. Ten ji Andree přislíbí, jenže má plnou hlavu Šárčina případu a dojde k nedorozumění: V době, kdy má být na sále s Andreou, už má domluvenou operaci Šárky. Andrea je tak nucena jít na sál s Márou. Operace nedopadne dobře a Andrea je přesvědčena, že s Hanákem by byl výsledek jiný. Hanák Šárce nohu zachrání. Je ale špatný z konfliktu s Andreou. Andrea musí říct Kláře o výsledku operace. Prozradí jí, že má stejnou diagnózu.


 


Ordinace tento týden: Táně přijede Patrik. Kam se uklidí Vojta?