Nerozlučná dvojka v KRIZI: Mezi Andreou a Hanákem to vře!

Aktualizováno 17.02.2017

Ordinace: Andrea a Hanák
Zdroj: Archiv TV Nova

Zachránil jí život. A to mu mění jeho vlastní. Hrdinský čin mu do jeho života nepřináší pozitivum, dokonce naopak. Od té doby je Hanákův osobní život v krizi, a to čím dál tím víc... Kam až to povede?

Přehrát poslední díl


Hanák coby záchranář vytáhl Šárku z hořícího auta, jejího otce už ale zachránit nedokázal. Tím pociťuje velkou vinu a snaží se Šárce, tuto chybu jak ji vnímá on, vynahradit. A to převelikou péčí, kterou Šárka využívá. Manželka Hanáka Andrea jeho "slepou" oddanost vidí a snaží se mu otevřít oči, ale marně. Konflikt mezi manžely tak narůstá. A vyhrotí se situací, kdy Andrea Hanáka potřebuje na sále, jako schopného chirurga, ale také hlavně jako psychickou podporu. Operace je složitá a na pacientce jí záleží. Hanák se ale mezitím věnuje, jak jinak, Šárce. Sice jí také operuje a dopadne vše dobře, což se u Andrey nestane. Další výtky a hádky tak přicházejí...



Tento oblíbený pár od svatby zažívá první velkou krizi. Všechny problémy řešili vždy společně a s pochopením. Nedocházelo mezi nimi k hádkám typu: „Doufám, že dnes večer budeš v práci, chci být totiž sama.“ Můžeme odhalit, že dění kolem Šárky jen tak neskončí... Otázkou je, zda se Hanák zastaví včas? Nebo vše dojde do takové krize, kterou oblíbená dvojka neustojí?

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

 

DRSNÝ NÁSTUP V SERIÁLU: Jaká je nová postava Šárka a její představitelka Štěpánka Fingerhutová?
DRSNÝ NÁSTUP V SERIÁLU: Jaká je nová postava Šárka a její představitelka Štěpánka Fingerhutová?

 

 

NEJHEZČÍ doktorka z Ordinace: Které dáte HLAS?
NEJHEZČÍ doktorka z Ordinace: Které dáte HLAS?

 

VŠECHNY HANÁKOVY ŽENY: Která je ta osudová?
VŠECHNY HANÁKOVY ŽENY: Která je ta osudová?

 


 


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?