Marika Šoposká o Bibi: Je to protiúkol!

Aktualizováno 07.03.2017


Najít souvislost mezi herečkou Marikou Šoposkou a její rolí Brigity Mrázkové alias Bibi je úkol pro detektiva! Zřejmě neexistuje. Těžko byste hledali dvě odlišnější bytosti. Zatímco Bibi rychleji mluví, než myslí, v jejím šatníku převládá růžová a největší starost má o svou čivavu Miňonku, herečka má jiné starosti…

Přehrát poslední díl„S Bibi máme společné opravdu minimum. Možná snad jistou dávku ztřeštěnosti. A přiznávám, že jí trochu závidím tu její pozitivitu, přála bych si někdy být pozitivnější,“ přiznává sedmadvacetiletá herečka.

Zdroj: TV Nova

„Největší rozdíly s Bibi jsou v její spontánnosti, prostořekosti, někdy ponese to, co by opravdu neměla. A působí na okolí trošku trapně,“ vypočítává herečka rozdíly. Ty hlavní, které vás pobaví, si už ale poslechněte v milém rozhovoru ve videu! A co se rodinného zázemí týče, i to se od toho seriálového zcela liší. Bibi je bezdětná a zasnoubená s Eduardem Valšíkem. Její představitelka Marika Šoposká je šťastně vdaná a natáčení seriálu zvládá i s péčí o takřka dvouletého synka Benedikta.

Zdroj: Profimedia

„Jsem ráda, že mám možnost si odskočit za prací, než být jen doma s malým. Někdy to je divoké, neříkám, že ne, časově skloubit i s manželovým harmonogramem. Každý týden sedíme hodinu u diářů, ale máme babičku i chůvu, tak to zvládáme,“ prozradila mladá herečka.


 

NENECHTE SI UJÍT:

Bibi vs. Běla: Která se k Eduardovi hodí víc podle vás? HLASUJTE
Bibi vs. Běla: Která se k Eduardovi hodí víc podle vás? HLASUJTE

 

První momenty snoubenky Brigity v Kamenici: Hned se dostala do střetu s Bělou!
První momenty snoubenky Brigity v Kamenici: Hned se dostala do střetu s Bělou!