ZE SCÉNÁŘE ORDINACE: Vilík obdržel výsledky testů DNA! Co se dělo pak?

Aktualizováno 10.03.2017

Ordinace: Vilík má testy DNA
Zdroj: Nova.cz

Vilíkovi přišly výsledky testů DNA. Hledal odvahu, aby se na ně podíval. Bál se, že se mu potvrdí podezření, že Lucie podvedla Darka a Bětuška není Darkovo dítě. Nakonec dopis s výsledky otevřel! Co následovalo?

Přehrát poslední díl

 

Vilík váhal, zda má dopis s výsledky testů DNA vůbec otevřít. Nebyl si jistý, zda chce pravdu znát a poradil se s Jarmilou. Ta to vyřešila hned a jasně, dopis roztrhla! Jenomže Vilík ho později v koši uviděl, a to už neodolal. Nebyl natolik poškozený, aby se výsledky nedaly přečíst, otevřel ho.

Zdroj: Archiv TV Nova

My víme, že testy jsou negativní, protože kartáček, který Vilík – v domění, že patří Darkovi – ukradl, Darka není. A jelikož do laboratoře poslal nesprávný Darkův vzorek, tak mu testy DNA ukázaly neshodu. O svém omylu však prozatím nemá páru, a tak se výsledků samozřejmě zděsil. V jeho očích se stalo to, čeho se obával nejvíc: Darek není otcem Bětušky!


Ptali jsme se vás, co bude následovat po tomto zjištění? A nabídli jsme vám tři varianty, z nichž jen jedna byla pravdivá:

1. Scénář: Rozhodne se, že pravdu Darkovi a Lucii neřekne. Aby k tomu nedošlo, přestane se s nimi stýkat.

2. Scénář: Najde si vhodnou příležitost a Darkovi vše poví. Ten mu zprvu nebude věřit, posléze v něm bude hlodat podezření a rozhodne se testy DNA sám zopakovat.

3. Scénář:
Vilík půjde za Lucií a bude žádat vysvětlení. Ta mu vlepí facku a pohrozí mu, že jestli s takovou blbostí vyrukuje na Darka, už Bětušku ani je v životě neuvidí.Jak všechno dopadlo, to už sledujte v 712. díle zde.

 
 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

VIDEO: Znásilnění?! Strašlivé okamžiky Mariky...

- SPEKULACE v Ordinaci: Je, nebo není Bětuška dcera Darka? Došlo snad k záměně?!

- NEJLEPŠÍ PÁR Z ORDINACE: Který to je? ZVOLTE SI HO!


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?