Představitelka Bibi z Ordinace šokuje herecké kolegy: Petře Štěpánku, snad tohle neuvidíte!

Aktualizováno 10.03.2017


Eduard Valšík v Ordinaci stále překvapuje. Nejdřív všechny zaskočil svým návratem a teď svým pokusem – snaží se totiž spřátelit svou bývalou manželku Bělu se svou mladou snoubenkou Brigitou alias Bibi. Jak je na tom s muži její představitelka Marika Šoposká?

Přehrát poslední díl

 


Spontánní, ztřeštěná a dětsky naivní mladá doktorka a snoubenka Eduarda, která hýří pozitivní energií kamkoliv přijde – to je Bibi. Její představitelka Marika Šoposká, jak nám už v rozhovoru prozradila, s ní nemá společného vůbec nic. Ale má ji ráda. Stejně tak i své kolegy, kteří ji mezi sebe mile přijali a pomohli zvládnout stresující první natáčecí den, ten dal sedmadvacetileté herečce totiž pořádně zabrat. „Byl zrovna úplně nejnáročnější ze všech, točila jsem patnáct obrazů za sebou (pozn. red.: což je patnáct různých replik o několika stránkách a natáčení od ranních do večerních hodin), byl to pro mě křest ohněm,“ vzpomíná dnes už s úsměvem Marika.Seriálová Bibi je o třicet let mladší než její snoubenec Eda, herce ve skutečnosti dělí čtyřicet let, tak ruku na srdce Mariko, umíte si představit vztah s takto starším mužem? Na odpověď se už podívejte v reportáži! 

A jak se Bibi bude v Kamenici dařit dál, to už si nenechte ujít v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově. A po odvysílání na Nova Plus!

 


NENECHTE SI UJÍT:

Bibi vs. Běla: Která se k Eduardovi hodí víc podle vás? HLASUJTE
Bibi vs. Běla: Která se k Eduardovi hodí víc podle vás? HLASUJTE

 

PERLIČKA Z NATÁČENÍ: Takový slušňák a takový neúmyslný přeřek! Stach odrovnal kolegy!
PERLIČKA Z NATÁČENÍ: Takový slušňák a takový neúmyslný přeřek! Stach odrovnal kolegy!

 

NOVÁ POSTAVA v Ordinaci: Přichází sok Petra Rychlého!
NOVÁ POSTAVA v Ordinaci: Přichází sok Petra Rychlého!