GALERIE: Hvězdička z Ordinace Fingerhutová. Ukázala tajemství svého těla!

Aktualizováno 12.03.2017


Díky roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 zřejmě mladá herečka Štěpánka Fingerhutová nebude patřit k nejoblíbenějším. Její postava Šárky Šedivé totiž ještě pěkně potrápí populárního doktora Hanáka (Radim Fiala). Věděli jste ale, jaká je skvělá modelka?

Přehrát poslední díl


Ve skutečnosti je Štěpánka sympatická studentka konzervatoře, kterou má ráda nejen kamera, ale i objektivy fotoaparátů. Teď se postavila modelem fotografce, jejíž snímky si vybral slavný italský magazín Vogue, a ukázala, jaké tajemství skrývá pod šaty.
 

Herectví se sice Štěpánka položit nechystá, jako modelka je však skvělá! Fotografka Angelina Nga Le, jejíž fotky zaujaly i nejslavnější módní časopis světa, byla z jejího výkonu před objektivem nadšená. “Tohle focení jsme pojali jako medailon její osobnosti. Oblečení nám zapůjčili dva čeští návrháři Jiří Kalfář a Michal Marek, inspirují se orientem a jejich tvorba připmíná divadelní kostýmy, což se ke Štěpánce hodí. A myslím, že výsledek stojí za to. Štěpánka sice není modelka, ale před objektivem to není poznat. Je skvělá,” chválila si ji úspěšná česká fotografka s vietnamskými kořeny.

A zatímco se Štěpánka převlékala z jednoho modelu do druhého, odhalila něco, co možná mělo zůstat skryto. V místech, které obvykle zakrývá podprsenka, vykoukla dvě malá tetování. “Na jedné straně mám andílka. Původně jsem chtěla jeho dětskou kresbu, nakonec mi ho nakreslil kamarád, když byl opilý,” směje se herečka s tím, že andílek je symbolem její víry. “Maminka je věřící a vlastně celá rodina věříme na anděly,” vysvětlila.

Na druhém žebru se ale zřetelně rýsuje oprátka. Proboha proč? “Oprátku mám spojenou s mojí první profesionální prací v divadle, v Činoherním klubu, kde jsem hrála v McDonaghanových Katech,” objasnila obrázek, ze kterého mrazí.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZE SCÉNÁŘE ORDINACE: Vilík příští týden obdrží výsledky testů DNA! Co se bude dít?

PRŮŠVIH kvůli roli! Tohle Simona Lewandowská už nevyžehlí...