GALERIE: Štěpánka Fingerhutová vás svým půvabem odzbrojí!

Aktualizováno 24.03.2017

Herečka Štepánka Fingerhutová - 4
Zdroj: Profimedia

Dvacetiletou herečku Štěpánku Fingerhutovou vídáte v Ordinaci v růžové zahradě 2 jako Šárku Šedivou. Ve své roli tak trochu zakřiknuté dívky, která přišla o rodiče a je fixovaná na Petra Hanáka, prozatím neměla moc šancí dát svému půvabu plný průchod. V reálu je to ale kočka! Podívejte se.

Přehrát poslední díl

 

Před kamerou stála poprvé v sedmi letech a od té chvíle věděla, že jednou bude herečkou. Štěpánka Fingerhutová je zářným důkazem toho, že když něco opravdu hodně chcete, splní se to. Musíte pro to ale něco udělat…

 

DRSNÝ NÁSTUP V SERIÁLU: Jaká je nová postava Šárka a její představitelka Štěpánka Fingerhutová?
DRSNÝ NÁSTUP V SERIÁLU: Jaká je nová postava Šárka a její představitelka Štěpánka Fingerhutová?„Odmalička jsem chtěla být herečka, říkala jsem, že budu herečka a když to nevyjde, tak zpěvačka, ale zpívat neumím. Bylo mi šest, když nám ve schránce nám přistál katalog jenoho velkého obchodního domu a v něm byla moje sestřenka jako dětská modelka. A já jsem se ptala táty, jak se tam dostala, že bych chtěla taky, a tak mě poprvé vzal do castingové agentury. Chodila jsem po castinzích a dostávala docela dost příležitostí, bavilo mě se předvádět,“ vzpomíná Štěpánka. A my můžeme být jenom rádi, protože před kamerou nás baví a za ní, jí to moc sluší. 
 

 
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Hvězdička z Ordinace Fingerhutová. Ukázala tajemství svého těla!
GALERIE: Hvězdička z Ordinace Fingerhutová. Ukázala tajemství svého těla!

 

Nová posila v nemocnici, sestřička Šárka! Pronásleduje tak Hanáka? Hlasujte!
Nová posila v nemocnici, sestřička Šárka! Pronásleduje tak Hanáka? Hlasujte!

 

 

 


Bobo přizná Hugovi krutou pravdu o svém dětství. Co dalšího se bude tento týden dít?