Takhle probíhala PROMĚNA Heluš! Co se Martiny Randové dotklo

Aktualizováno 07.05.2019


Martina Randová bláznivou Heluš hraje skvěle. Teď ale všem vyrazila dech svojí proměnou! Pěkně na obrazovkách rozkvetla! Podívejte se, jak celá úžasná proměna probíhala.

Přehrát poslední díl

„Měli jsme představu moderní přitažlivé ženy a chtěli jsme šokovat. Myslím, že se to povedlo,“ popsala proces autorka proměny Adriana Bartošová, hlavní maskérka pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Zdroj: Archiv TV Nova

Nejdříve přišly na řadu vlasy: nabarvit, naplést, umýt, učesat, vyfoukat a nalakovat. „Vlasy jsme Martině zesvětlili, to muselo proběhnout nadvakrát, protože měla původně velmi tmavou barvu. Byl to docela náročný proces, ale podařilo se dosáhnout odstínu, který jsme potřebovali. Následně jsme herečce vlasy zahustili a prodloužili,“ popisuje proces Adriana. Aby vlasy pěkně rostly, doporučuje sama Martina konzumovat hodně vitamínu B, a to především v pivu jak dodala s úsměvem na tváři. Po vlasech přišel na řadu perfektní make-up. Přeci jen už bylo potřeba, aby Heluš své křiklavě tyrkysové oční stíny vyměnila za decentnější, které jí velmi lichotí.
 

Po maskérně přišla na řadu kostymérna. Z té nakonec vyšla opravdová princezna! Černé šaty, ve kterých Heluš vyrazila na golf, pocházejí od návrháře Oscara de la Renty a pohybují se v hodnotě dvou set tisíc korun. „Když mi řekli, kolik ty šaty stály, šly na mě mdloby, v životě jsem na sobě neměla nic tak drahého. Ale jsou krásné a cítím se v nich opravdu báječně,” popsala své pocity Marina Randová.

Zdroj: Archiv TV Nova


A jak se herečka s novou image, která přišla i do jejího soukromého života, cítí? Nejen to už zjistíte v reportáži. 

Nepřehlédněte:

ZKAŽENÁ KLAPKA Z ORDINACE: Bobovi a Heluš to pořádně ujelo!
ZKAŽENÁ KLAPKA Z ORDINACE: Bobovi a Heluš to pořádně ujelo!

 

Trnitá cesta za úspěchem Martiny Randové: Jak se z obchodního oddělení dostala na jeviště?
Trnitá cesta za úspěchem Martiny Randové: Jak se z obchodního oddělení dostala na jeviště?

 

Tři žádosti o ruku v seriálu, ani jedna v reálu! Proč? Představitelka Heluš šokuje upřímností
Tři žádosti o ruku v seriálu, ani jedna v reálu! Proč? Představitelka Heluš šokuje upřímností