Záhada na operačním sále. Přístroj měl Bělu za mrtvou!

Aktualizováno 11.05.2017


Napětí na operačním sále při natáčení operace Běly Valšíkové se téměř dalo krájet, pak se ale stalo něco, s čím nikdo nepočítal a co ve vážné chvíli rozesmálo herce i celý štáb. Srandičky rázem dostaly zelenou, podívejte se.

Přehrát poslední dílZatímco herečka Zlata Adamovská už nějakou chvíli poklidně ležela v roli Běly Valšíkové na operačním stole předstírajíc uspání a nad jejím tělem se skláněli operatéři Petr Štěpánek coby Eduard Valšík a Klára Cibulková jako Andrea Hanáková, zkoušku náročné scény přerušila nečekaná událost. Monitor životních funkcí totiž najednou ukázal exitus, a to přesto, že herečka Zlata Adamovská, jejíž EKG přístroj snímal, byla viditelně živá…

„Pozor, máme tady problém,“ upozornil se smíchem odborný poradce Oto Dosoudil na rovnou čáru na monitoru, která jasně ukazuje zástavu srdce. To zaujalo nejen „operatéra“ Petra Štěpánka, ale i Zlatu Adamovskou, již přístroj považoval za mrtvou. Vtípky tak následovaly.A i když se přítomní zasmáli v rozhovoru představitelka Běly přiznala, že až tak do smíchu jí nebylo. Ležet dvě hodiny téměř nehybně s intubační hadičkou v ústech, nebylo příliš příjemné a leccos si u toho uvědomila. O tom už ale ve videu! 

 

 

NENECHTE SI UJÍT:

ZKAŽENÁ KLAPKA Z ORDINACE: Bobovi a Heluš to pořádně ujelo!
ZKAŽENÁ KLAPKA Z ORDINACE: Bobovi a Heluš to pořádně ujelo!

 

Petr Štěpánek konečně prozradil, jak funguje jejich domácnost se Zlatou Adamovskou!
Petr Štěpánek konečně prozradil, jak funguje jejich domácnost se Zlatou Adamovskou!

 

Richard Slonek alias Filípek Hanák. Tohle o nejmladším herci Ordinace rozhodně nevíte!
Richard Slonek alias Filípek Hanák. Tohle o nejmladším herci Ordinace rozhodně nevíte!

 

 

 

Nova.cz