VIDEO: Vysmátý chat s Bibi narušil roztomilý příchod nic netušící Adamovské!

Aktualizováno 21.05.2017


Bibi, Eliška a Vašík, známá trojice z Ordinace v růžové zahradě 2 se energicky chopila živého chatu na sociální síti a potvrdila tak vzájemné přátelství i mezi herci. Divákům svou energií vykouzlili úsměvy a ty největší přišly, když se náhle zjevila Zlatka Adamovská s větou: „Co to tady děláte, děcka?“ A pak se to rozjelo...

Přehrát poslední díl

 

 

Marika Šoposká coby Bibi nestíhala odpovídat na dotazy ohledně svého věku a syna. Karin Rchichev, seriálová Eliška, zase vysvětlovala, jak se k roli dostala. A její bratr nejen v seriálu ale i v reálu Daniel Rchichev, znám v Ordinaci jako Vašík, dlouho mlčel, když ale promluvil, všichni byli šťastní! 
 

- Nejčastějším dotazem bylo, kolik je představitelům oblíbených rolí let. Představitelka Bibi svůj věk musela zopakovat nejméně 4x! S každým dalším přicházel větší smích.

- Opakovaně se odpovídalo i na to, zda jsou herci k dohledání na sociálních sítích a jak.

- Je jasné, že padalo hodně poklon k hereckým výkonům i komplimentů :-).

- Netrvalo dlouho a diváci si všimli velkého tetování na pravé ruce u Mariky Šoposké. Jakýsi záhadný nápis. Otázek, co je to a jaký to má význam přišlo značně. Marika tajila, něco málo ale přeci jen řekla a ke konci chatu cosi přislíbila!

Zdroj: Nova.cz

 


- Do živého vysílání, které proběhlo přímo v ateliérech Ordinace, nečekaně vstoupil jeden velmi milý host, z čehož byli fanoušci seriálu doslova u vytržení. Do záběru se hned dvakrát dostala Zlata Adamovská alias představitelka doktorky Běly Valšíkové. Ta se zprvu podivovala, co se tam po natáčení odehrává, pak se na chvilku připojila, mezitím nalíčila, odběhla, znovu zjevila, stihla pár otázek odpovědět i položit a pak se rozloučila. Bylo to velmi milé a prostě to musíte vidět! 


Tak se mrkněte na záznam chatu a sami zjistíte, co všechno herci o svých rolích a hlavně o svém soukromí prozradili. A co se odehrálo.

 

 

PODÍVEJTE SE I NA DALŠÍ STEJNĚ SKVĚLÉ CHATY:

VIDEO: Divoký chat z Ordinace. Kerestešová se Stránským řešili zásadní problém - byli nakřivo!
VIDEO: Divoký chat z Ordinace. Kerestešová se Stránským řešili zásadní problém - byli nakřivo!

 

 

 

NENECHTE SI UJÍT ANI:

Eliška a Vašík: Sourozenci v seriálu i v reálu. Tohle jste o nich určitě nevěděli!

Sladká móda BIBI z Ordinace: Jaké outfity nosí její představitelka? Budete zírat!

 

TV Nova