NÁVRAT VELKÉ LÁSKY: Měla by se Běla vrátit k Edovi? On jasno má! HLASUJTE

Aktualizováno 04.06.2017

Ordinace: Běla a Eduard
Zdroj: Nova.cz

Líbili by se vám Běla a Eduard z Ordinace opět jako pár? Důkazem toho, že stará láska nerezaví, dnes bude Eduard Valšík z Ordinace, který jasně projeví své city k bývalé manželce. Rozhodnutí bude na Běle, zda jim dvěma dá znovu šanci. Mají ji vůbec, jak byste Běle poradili? Hlasujte v anketě.

Přehrát poslední díl

 

Eduard Bělu dnes zaskočí ještě víc než polibkem, kterým ji obdaroval v minulém díle. Právě on byl poslíčkem jeho citů. Eda si za poslední týdny uvědomil, když pomáhal Běle s léčením, že mu jako milující partmerka strašně chybí! Rád by jiměl znovu po svém boku, nehledě na to, že je momentálně zasnoubený s Bibi. Pokud běla bude chtít návrat do jeho náruče, s Bibi zruší zásnuby a ihned se s ní rozejde. Je to teď  na Bělě, zda jim dá znovu šanci. Eda jasno má a jasně to dal najevo:
 

Dojemná ukázka z Ordinace: Bělo, vrať se ke mě! Ohromí ji Eduard
Dojemná ukázka z Ordinace: Bělo, vrať se ke mě! Ohromí ji Eduard


Jak se říká, že stará láska nerezaví, tak se také říká, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Zřejmě i nad tím bude Běla dnes večer přemýšlet. Prozradíme, že Edovi hned jasnou odpověď nedá, ke konci dílu ho ale nemine, tak se dívejte!
 

Je to už několik let, co byli šťastně zamilovaní, a i když Eduard Bělu podvedl a následoval rozvod, křivdy si vyříkali a dodnes zůstali přátelé. A jak je vidět - i něco víc. Ze všech jejích mužů, se podle vašich hlasů, právě Eduard k ní hodí nejvíc. Pořád ho má ráda a mohli by spolu být znovu šťastní! Měla by jim dát šanci?
 
 

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

Bibi vs. Běla: Která se k Eduardovi hodí víc podle vás? HLASUJTE

 
Petr Štěpánek konečně prozradil, jak funguje jejich domácnost se Zlatou Adamovskou!


NEJLEPŠÍ PÁR Z ORDINACE: Který to je? ZVOLTE SI HO!

 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?